רעננה

חברת חשמל אינה עונה

חברת החשמל מתכוונת לבטל את שירות קבלת הקהל בסניף שלה ברעננה (סמוך לבית לוינשטיין), ובקרוב מי שיזדקק להגיע למשרדי החברה, יצטרך לנסוע למשרדי החברה בנתניה.

זאב גולדשמיט 18/02/2019
חברת חשמל , תישאר ברעננה?
iclipart

תושבים רבים בעיר ששמעו על כך הביעו פליאה, וחלקם טענו שזה לא הגיוני שהם יסעו עד נתניה, כשבמשך שנים היה להם סניף ליד הבית. הסניף ברעננה בדרך ירושלים היה נוח ושירת גם את תושבי הערים השכנות לרעננה.

הנושא הגיע לידיעת ראש העיר, חיים ברוידא, שלא אהב את השינוי ובתחילת השבוע פנה במכתב דחוף לשר האנרגיה, יובל שטייניץ, בבקשה שיפעל לביטול ההחלטה, ושלתושבי רעננה יינתן מענה בעירם. ברוידא כיתב את המכתב גם את ראשי הרשויות האחרות במרחב השרון (כפר סבא, הרצליה, הוד השרון, כפר שמריהו ורישפון), שגם תושביהם נזקים לשרות זה. "מדובר באוכלוסייה של מאות אלפי אזרחים, שזקוקה לשירות החברה" כתב ברוידא.

מחברת החשמל נמסר בתגובה:

"בעקבות הרפורמה עליה החליטה ממשלת ישראל, ובמסגרת ההתייעלות המתחייבת של חברת החשמל, מתבצעים שורה של שינויים ארגוניים במטרה לשפר את השירות ללקוחותיה.

החברה ביצעה בחינה מחדש של השימוש בשירותי קבלת הקהל והטכניים שלה ברחבי הארץ ומהבדיקה עלה, כי ע"י ריכוז המשאבים באתר אחד, החברה תוכל להגיב בגמישות ולייעל את השירות ללקוחותיה.  

"לפיכך, הוחלט לרכז פעילויות במספר אתרים מרכזיים. סניף רעננה של החברה ישמש כמטה טכני מקצועי לכלל מרחב השרון ופעילויות מסחריות יסופקו בסניף נתניה. יודגש, כי במקביל, חברת החשמל מעמידה לשירות הלקוחות שורה של כלים דיגיטאליים לביצוע פעולות באופן עצמאי, כך שבסופו של דבר חווית השירות ללקוח עשויה להשתפר ולהתייעל בעתיד".


עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 22/10/2019
זאב גולדשמיט 10/10/2019
זאב גולדשמיט 24/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
נעצר חשוד בשוד בנק בכפ"ס
הסוף לבושה - מתמודדים עם דליפת שתן
חשד: נהג שיכור ובמהירות מופרזת
שבע שנות מאסר לנאשם בעבירות רכוש
המזראטי של אופירה
האקדמיה לטיס מגיעה לאילת
קשיש הורשע ברצח אשתו
קשיש הורשע ברצח אשתו
אישום: פרץ לבתי עסק ברחבי הארץ וגנב רכוש וכסף