רעננה

סיעור מוחות ברעננה

תלמידים ויזמי הייטק יעבדו זה לצד זה בפיתוח סטארט אפים.

זאב גולדשמיט 19/02/2019
סיעור מוחות ברעננה
צילום: עומר ארמוני

במתחם אמי"ת  בכפר בתיה נערך השבוע ערב ייחודי לסיעור מוחות של כל משתתפי מרכז היזמות של רשת אמי"ת. באירוע השתתפו התלמידים הפועלים במרכז ומגיעים מרעננה, אשדוד, קריית מלאכי וקדומים, הנהלת אמי"ת ואישים מתעשיית ההי טק, שיחד ערכו חשיבה על תחום היזמות ברשת אמי"ת.

ד"ר אמנון אלדר, מנכ"ל אמי"ת אמר כי יזמות היא השם הנרדף של אמי"ת עוד מתחילת דרכה של הרשת. "לפני 95 שנה זה היה אורח החיים ותפיסת העולם של מייסדת אמי"ת ושל ממשיכותי". 

גליה קדמי- פרגמן מנהלת ומייסדת מרכז היזמות של אמי"ת  אמרה כי "תלמידי האקדמיה ליזמות רוכשים כלים וצועדים צעדים ראשונים בתעשיית ההייטק והיזמות. חיבור עם אנשי התעשייה סולל עבורם את הדרך לחלום רחוק ותורם להתפתחות האישית של כל אחת ואחד בדרך לעולם החדשנות וההייטק".

בין היזמים שהשתתפו היו גלעד גנזס, בעבר מנכ"ל SAP ונשיא Stratasys העולמית, החברה   המובילה למדפסות תלת מימד, אייל פישר שבעבר פיקד על 8200, אלדד כהן סמנכ"ל דיגיטל ופתרונות מחשוב של ness , שאול זוהר מייסד ונשיא meidata , יו"ר ועד הורי רעננה, עו"ד אודליה שיינדורף,  מנכ"ל רייזור גריפ אדם פלד ועוד.

דוד פרץ, תלמיד אמי"ת חברה ומשפט בכפר בתיה סיפר לבאי הערב על תרומת האקדמיה עבורו: 

תכנית היזמות אפשרה לי לפתח את היכולות שלי כיזם ולהביא לידי ביטוי את הכשרונות שלי, ולפתח בטחון עצמי מול קהל של יזמים ואנשים בכירים בתעשייה . זה מקום שמאפשר לך לראות לא רק מה נכון לעכשיו אלה גם מה נכון לחיים העתידיים שלך – ולהתקדם לשם".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מדברים אמנות
חשד: ביצע עבירות מין בבנו
עיריית חדרה מעסיקה בני נוער
עיריית חדרה מעסיקה בני נוער
תנועת הרכבות שבה לסדרה בהדרגה
גבר נורה למוות בחולון
גבר נורה למוות בחולון
הרוג בתאונה מזרחית לכפ"ס
פועל נהרג במישור אדומים
בדרכי נעם