רעננה

נפתח בית הקפה החדש בפארק רעננה

הסאגה של בית הקפה בפארק רעננה, שנמשכה יותר משנה בה המקום היה שומם, הסתיימה היום(שלישי , 19.2.19).

זאב גולדשמיט 19/02/2019
פתיחת בית הקפה החדש בפארק רעננה
צילום: מרי פארי

היום (שלישי , 19.2.19) , נחנך בית הקפה במתכונתו החדשה, במעמד רב העיר הרב ביצחק פרץ, שקבע מזוזה, ראש העיר חיים ברוידא וסגנו ניר קריסטל, יו"ר המועצה הדתית אריה פרידמן ואורחים רבים.

בית הקפה בפארק יקרא "מנדרין" , רשת וותיקה, שפעילה מאז 1999 בחיפה וסביבותיה, וכעת בחרה לחדור גם לאזור המרכז. בית הקפה בפארק  יופעל ע"י הזכיין גדעון שמואל, שהוא בעל ניסיון רב בתחום. כשני מיליון שקלים הושקעו בשיפוץ ושדרוג בית הקפה , שעיצובו מרשים והמקום מזמין באסטטיות שלו ובכך שהוא משקיף על האגם. גם התפריט החלבי יהיה מגוון וכשר, ומשום כך המטבח יהיה סגור בשבת. קרונות בסגנון פוד טראסק – טרנד קולינרי חדש שמביא את המטבח לכל מקום – ישרתו את המבקרים בפארק בשבתות.

לבקשת ראש העיר, חיים ברוידא, הזכיין יעניק הנחה של עשרה אחוזים לאזרחים וותיקים תושבי רעננה. "הפוטנציאל גדול, ובית הקפה הוא בשורה לתושבי העיר" אמר ברוידא.

הבעלים של רשת "מנדרין" , אסף כץ,  התייחס לבחירה לפתוח בית קפה ברעננה ולכך שהמקום יהיה סגור בשבתות: "לקוחה מבית הקפה בפארק במתכונת הקודמת חיברה ביני לבין גדעון שמואל, ונוצר בינינו חיבור אישי מצויין. רעננה מתחברת ל- די אנ איי של הרשת, וחשוב לנו למשוך קהל מרעננה, אבל גם מרמת השרון, הרצליה ויישובי גוש דן. המקום כשר משיקול עסקי, אבל נשרת את הציבור בכל ימות השבוע. כדאי להבין, שבחודשי הקיץ בגלל החום, לא רבים מגיעים לפארק בשבתות, כך שמדובר בשבתות ספורים שהמטבח יהיה סגור, אבל יהיה מענה גם לקהל החילוני".

גדעון שמואל הזיל דמעה, כשקיווה שאביו שהיה שותף לתכניות יהיה בחנוכת בית הקפה, אבל לפני שלושה חודשים הוא נפטר. "בית הקפה בפארק הוא בשורה חדשה לתושבי רעננה עם תפריט מושקע ואוירה נעימה. עד סוף החודש המקום בהרצה, ומהחודששהבא יהיה פתוח עד הלילה" אמר שמואל.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הרסגור-הנדין. זימן ישיבה בשכונה
עושים סוף למטרד ריחות הלולים?
מאות שתילי סם אותרו במעבדת סמים בגן ילדים נטוש
גבר התמוטט במהלך ספורט - מצבו קריטי
"תוכנית הסניורים" של יובל לוי
קבלן שיפוצים ואחיו הואשמו בגרימת מוות ברשלנות
האישום: גרימת מוות ברשלנות
הנפת הגביע (צילום: זאב גולדשמיט)
כדורעף: הפועל כפ"ס חגגה זכיה בגביע המדינה
עוד רחלי גרינברג יור פורום נשים להב רעננה
חיזוק לפורום הנשים להב רעננה
חשד: ביצע עבירות מין בקטינה