רעננה

אישום: בן 22 מהרצליה דקר צעיר במועדון ברעננה

הדוקר, שהיה תחת השפעת אלכוהול, הואשם כי דקר באמצעות חפץ חד צעיר מרעננה במועדון וגרם לו לחתכים. אחיו של הנאשם והקורבן שוחררו מהמעצר.

מיכאל פרוסמושקין 19/02/2019
דקירה במועדון ברעננה
iclipart

צעיר, בן 22, מהרצליה הואשם בדקירתו של בליין במועדון ברעננה בסוף השבוע האחרון.

ביום שישי, לפנות בוקר,  התקבל במשטרת ישראל דיווח על  דקירה במועדון ברח' התעשייה ברעננה. מבדיקה ראשונית של שוטרים שהגיעו למקום התברר כי מהמקום פונה לביה"ח "מאיר"  צעיר , בן 20, מרעננה  כשהוא דקור בגופו וכשמצבו מוגדר קל. עוד באותו הלילה ובעקבות חקירה מהירה של החוקרים, שוטרים הגיעו לדירתם של שני חשודים בדקירה. השניים, שני אחים בני 20 ו – 22 ,  אותרו בדירתם ברח' דובדבן בהרצליה והם נעצרו והובאו לחקירה בתחנת המשטרה. למחרת נעצר הדקור (הוא גם המתלונן) בחשד לתקיפה במועדון, קודם לדקירה.

חקירה של חוקרי המשטרה העלתה כי באותו ערב התקיימה מסיבה במועדון וסמוך לשעה 01:30, בכניסה למועדון, החל ויכוח בין מעורבים שונים שכלל דחיפות הדדיות בהם היה מעורב גם הנאשם.  בהמשך, כך על פי המשטרה, התפשט הוויכוח גם בין המתלונן לאחיו של החשוד, בעקבותיו רץ החשוד למועדון, נטל בקבוק זכוכית, שבר אותו וניגש לעבר המתלונן. בהמשך, החשוד פצע אותו עם שברי הבקבוק בעורף. מהחקירה עולה עוד כי למרות ניסיונות של אחרים לחצוץ בין השניים, החשוד דחף את המתלונן והמשיך להכות אותו באמצעות החפץ החד, תוך שהוא מטיח בו אותו פעם אחר פעם בגופו. כתוצאה מהתקיפה, נגרמו למתלונן חתכים שונים וארוכים בכל חלקי גופו.

החשוד נעצר כאמור ומעצרו הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת. היום הוגש נגד החשוד בבימ"ש השלום בכפ"ס כתב אישום בעבירה של פציעה כשהעבריין מזויין, יחד עם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו. שני החשודים האחרים שוחררו בתנאים מגבילים.

במשטרה ציינו עוד כי כבר ביום אירוע הדקירה, הבעלים של המועדון זומן לתחנת המשטרה ונערך לו שימוע, בשל ניהול עסק ללא רישיון וכן בשל העובדה שהתרחש אירוע פלילי במועדון שלא דווח למשטרה. בסיום השימוע ובשל סכנה לשלום הציבור ובטחונו, הוחלט על סגירת המועדון למשך 30 ימים ועד ליום 16.3.19.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מספר תאגידי המים יצומצם ל-30
הקרקס מגיע לכפר סבא
לראשונה - הקרקס מגיע לכפר סבא
מבשל אהבה
דר ספורטה. הוועדה תחליט
בוטל הרכב ועדת מועצת החינוך
שריפה בראשון לציון
שריפה במחסן בבניין מגורים בראשון לציון
אישום: תקף בסטודיו בו לימד ריקוד
מודיעין: נלכדה בשנית הצבועה
מודיעין: הצבועה נלכדה בשנית
כדורי אורז מטוגנים במילוי בשר ותירס