רעננה

איתן גינזבורג במקום ה-19 ברשימתו של גנץ

בתגובה ראשונה אמר גינזבורג: "אני מגיע לכנסת כדי להמשיך ולשרת את הציבור, לקדם את ערכי השיויון והחופש, לקדם תחבורה ציבורית נגישה ודיור הוגן בר השגה". נכון לעכשיו, על פי הסקרים מדובר במיקום גבולי

זאב גולדשמיט 19/02/2019
איתן גינזבורג בדרך לכנסת

יו"ר "חוסן לישראל", הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ, הציג היום (שלישי) את רשימת מפלגתו לכנסת בגני התערוכה בתל אביב. במהלך הערב נחשפה הרשימה של מועמדי המפלגה, וסגן ראש עיריית רעננה, איתן גינזבורג, שובץ במקום ה-19 ברשימה.

ככל הנראה, לנוכח הסקרים האחרונים מדובר במיקום גבולי. נכון לעכשיו, מקום 19 ברשימתו של גנץ עשוי להיכנס לכנסת,  אבל אם "גשר" בראשות אורלי אבקסיס או "יש עתיד" בראשות יאיר לפיד יתחברו עם גנץ לקראת מסירת הרשימות ביום חמישי, ינתן לאנשיהם מקום ברשימה המשותפת, ובמקרה כזה נציגי "חוסן לישראל" בהם גינזבורג, ידחקו למקום נמוך יותר ברשימה.

איתן גינזבורג מאמין שרשימת "חוסן לישראל" תזכה להצלחה בבחירות ושסיכויו טובים. גינזבורג הגיב על הצטרפותו לרשימת "חוסן ישראל" ועל הנושאים שבהם בכוונתו לטפל, אם וכאשר יכנס לכנסת: "אני גאה להיות חלק ממפלגת שלטון ממלכתית, שתציב את ישראל לפני הכל. אני מגיע לכנסת כדי להמשיך ולשרת את הציבור, כדי לקדם את ערכי השיוויון והחופש כפי שראוי שיהיו במדינה יהודית ודמוקרטית; לקדם תחבורה ציבורית נגישה ודיור הוגן בר השגה. אני בא להגן על מוסדות המדינה, על שלטון החוק, ומעל הכל להחזיר תקווה לאזרחים שיכול להיות פה טוב יותר".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
רקטה פגעה בבית בבאר שבע
רקטה פגעה בבית בבאר שבע
בחוף אשקלון מתכוננים לחורף
שוק של תירוצים
שוק של תירוצים
אחרי 7 שנים: נתפס בארון של בת זוגו
רה"ע אמיר כוכבי נכנס לתפקידו
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
ברק בכר מאמן הפועל בש יתחיל לבשל בקרוב במטבח חדש
מבישולים על המגרש לבישולים במגרש הביתי
גבר טבע בחוף ים בהרצליה
גבר טבע בחוף ים בהרצליה