רעננה

כיצד ישפיע האירווויזיון על מחירי השכירות ברעננה?

כלל ידוע הוא שלקראת אירוע בינלאומי גדול, מחירי השכירות מאמירים

זאב גולדשמיט 24/02/2019
מה יקרה למחירי השכירות?
iclipart

לקראת האירוויזיון שייערך בעוד שלושה חודשים בתל אביב, מתברר שגם ברעננה , המרוחקת כחצי שעת נסיעה, מקפיצים את מחירי השכירות בכמאה אחוזים.

בסקירת מחירי דירות בערים שונות בסוף השבוע של האירוויזיון 17-19 במאי, נמצאה קפיצת מחירים גדולה בעריי הלוויין של גוש דן. ברעננה המחיר שנמצא היה 1791 שקלים, לעומת 900 שקלים בסוף שבוע רגיל. בהרצליה נמצא שהמחיר המבוקש הוא 2,100 שקלים לעומת 1,120 בסוף שבוע רגיל.

לדברי איל סגל, מאתר השוואת מחירי המלונות הוטלס קומביינד: "אנו עדים לתופעות דומות סביב אירועים בינלאומיים הזוכים לביקוש רב. למשל בחתונת הנסיך הארי תושבי וינדזור העלו את מחיר הלינה לעשרות אלפי שקלים. ובמונדיאל הרוסים הפכו את בתיהם לאכסניות מאולתרות המארחות בו זמנית מספר רב של תיירים."

 לפי בדיקה באתר הוטלס קומביינד של גולשים אירופאים המחפשים אחר לינה בתל אביב בימי האירוויזיון, כ-72% סורקים גם את הערים המקיפות את תל אביב: הרצליה, רמת השרון, רמת גן, גבעתיים, חולון ובת ים. 39% מכלל הגולשים מגיעים גם לבדוק גם את אפשרויות הלינה בערים: רעננה, כפר סבא, פתח תקווה, וראשון לציון. 22% מסתקרנים גם לגבי האפשרות ללון בנתניה, ראש העין, ורחובות.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
טיפול בהפרעה כפייתית
'ברטה' במסיבת הכריסמס של הקרדישאנס
מסכות, רעשנים, שירים ומכבים
שחקני מכבי תל אביב כדורסל שימחו ילדים בבי"ח איכילוב
מגדל העמק עוברת לתחבורה ציבורית
עדי רייך- הלוי
מינוי חדש בעיריית רעננה
יתוש הטיגריס האסיאתי
המשרד להגנת הסביבה בקריאה לרשויות המקומיות
משלחת אולימפיאדת הילדים
אולימפיאדת הילדים לרשויות מקומיות
בכפ"ס אוכפים רכיבה על אופניים חשמליים