רעננה

הכנס השלישי של להב רעננה

להב רעננה קיימה ביום שני את הכנס השנתי זו השנה השלישית, בנוכחות מאות בעלי עסקים במעמד נשיא להב עו"ד רועי כהן, ראש העיר חיים ברוידא, חברי הכנסת עופר שלח, עודד פורר ורועי פולקמן שדיברו על העסקים הקטנים בישראל וחשיבותם לכלכלה הישראלית כולה ועל שיתוף הפעולה שלהם למען העסקים. את הכנס ארגנו יו"ר להב רעננה אמיר ונועה פוירמן

זאב גולדשמיט 27/02/2019
הכנס השלישי של להב רעננה
צילום: אבא הפקות

יו"ר סניף להב רעננה, אמיר פוירמן. "בבחירות האחרונות ראינו מועמדים לראשות העיר מדברים על חשיבות העסקים הקטנים,", "אנחנו מברכים על זה. הצבנו מספר יעדים שבכוונתנו להשיג דוגמת: חלוקת מס השילוט והצמדתו לתשלומי הארנונה, הקמת One Stop Shop לעסקים, מקום אחד בו כל השירותים ירוכזו במקום אחד. הפעילות שלנו ברעננה העלתה את העסקים הקטנים". בנאומו הציג פוירמן את צוות להב המורחב עם חברי ההנהלה החדשים: חבר המועצה לשעבר אביחי ארביב, עו"ד יוסף מאור ויריב גולד, ויושבות ראש פורום הנשים החדש של "להב" רעננה, שירי גולד ועו"ד רחלי גרינברג.

שירי גולד סיפרה כיצד הפכה לעצמאית :

"לפני שנתיים פתחתי עסק משלי והפכתי לעצמאית. עד אז הרווחתי את לחמי מעבודתי כשחקנית כדורסל מקצועית ובהמשך כשכירה בתפקידי ניהול בעולם הספורט. אני זוכרת את הרגע שהחלטתי להפוך לעצמאית. לרגע אחד האמנתי בעצמי ובמסוגלות שלי וברגע אחר, תקף אותי חוסר בטחון באפשרות לייצר הכנסה מכובדת לי ולמשפחתי. בימים אלו אני חווה על בשרי את חבלי הלידה של הקמת עסק וביסוסו. אני מבינה מה אתם חווים, ומה אתן חוות כדי לייצב עסק. כאשר גלגלי המוח לא נחים לרגע, גם לא בלילות, מהדאגות לעסק ומה עוד יכולתי לעשות ביום שעבר כדי לשווק יותר.

"כמי שמגיעה מספורט קבוצתי אני מאמינה בעבודת צוות, במנהיגות ובקבלת החלטות משותפת, ולכן זה טבעי עבורי לעשות זאת בשותפות עם עו"ד רחלי גרינברג. גם רחלי כמוני הקימה עסק עצמאי ראשון פה ברעננה ולפני מס' שנים עשתה הסבה מקצועית והיא בעלת משרד עו"ד עצמאי בעיר."

נשיא להב עו"ד רועי כהן  בנובמבר האחרון עברתי להיות תושב רעננה. זאת באמת עיר מדהימה, עיר שקולטת את תושביה ונותנת לה את איכות החיים הנכונה. שלוחת להב ברעננה היא השלוחה הפוריה ביותר. אנחנו יודעים לשים לפוליטקאים מראה מולם ולהראות להם שקודם כל צריך לדאוג לחיים עצמם ושל 530 אלף עצמאים ובעלי עסקים. אנחנו מקווים שהכנסת הבאה תהיה פרו עסקים ופרו עצמאים".

לאחר הברכות התקיימו הרצאות בנושא קידום ופיתוח עסקי בהן הרצאתו של דדי סוויסה בעל משרד לאסטרטגיה שיווקית שייעץ בעברו לשרי ממשלה, ארגונים ועסקים רבים. הרצאתו "העסק הוא אני" התמקדה ביצירת יתרון תחרותי בעזרת מיתוג אישי ואסטרטגיה מנצחת. בנוסף נהנו באי הכנס ממופע סטנדאפ של בני ברוכים ודוכנים של בעלי עסקים מקומיים שהציגו את הדברים היחודיים שלהם בהם גם עמותת דרור ונבחרת הרובוטיקה של תיכון "אביב", ששבו את ליבם של באי הכנס ושל חברי הכנסת שהגיעו לכנס.


עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
קירוי היציע הדרומי באצטדיון טדי
קירוי היציע הדרומי באצטדיון טדי יושלם ביולי 2019
מגדל העמק הצטרפה למחאה
הולך רגל נפצע קשה בירושלים
הולך רגל נפצע קשה בירושלים
ירידה במספר החופים הנקיים
שגעון פורים  בחנות הכי סגולה בהרצליה
משנכנס סגול מרבין בשמחה
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
 הורחק מפאב וניסה לרצות את המאבטח
הורחק מפאב וניסה לרצוח את המאבטח
הנגשת שמע באירועים ציבוריים