רעננה

בינימין נתניהו הוזמן לפתוח את קמפיין הבחירות ברעננה

בנימין נתניהו אולי לא יודע מזה, אבל הוא זה שהצליח ליצור אחדות בסניף הליכוד ברעננה, גם אם מדובר בנושא ייחודי: בחירות לכנסת

זאב גולדשמיט 04/03/2019
רחלי בן ארי סקעת
צילום:ארכיון

כזכור, סניף הליכוד ברעננה מפולג מזה זמן רב בין יו"ר הנהלת הסניף רחלי בן ארי סקעת לבין יו"ר סיעת הליכוד וחבר מועצת העיר אילן כהן. לאחרונה שניהם התמודדו בנפרד בבחירות למועצת העיר, אילן כהן בשם "הליכוד" ורחלי בן ארכי סקעת ברשימה עצמאית. רחלי אף התמודדה לראשות העיר.

ביום ראשון השבוע נוצר איחוד כוחות, כששניהם היו חתומים על מכתב שהופנה לראש הממשלה, בו הם מבקשים ממנו לפתוח את מערכת הבחירות באזור השרון דווקא ברעננה. "אנו מבקשים לחזק את ידך ולהודות לך על עמידה איתנה מול תקשורת עויינת, מערכת אכיפה בררנית, מכבש לחצים בלתי סביר על היועץ המשפטי שהוביל לפרסום החלטת היועץ ערב הבחירות" כתבו לראש הממשלה, בן ארי סקעת, אילן כהן, יו"ר מועצת הסניף עמוס שרעבי, הרב ד"ר חיים שיין, חברי מועצת סניף הליכוד רעננה ואנשים נוספים.

"אנו חברי סניף הליכוד ברעננה נחושים מוכנים למערכת הבחירות על מנת להבטיח את עתיד מדינת ישראל בהנהגתך. לפנינו מערכה לא פשוטה מול תקשורת עוינת, ופוליטיקאים מתחילים שהתקבצו תחת הסיסמה 'רק לא ביבי'...אנו חברי הליכוד ברעננה מזמינים אותך אדוני ראש הממשלה לפתוח את הקמפיין במלון פרימה ברעננה במועד שאתה תקבע לנכון, אדוני ראש הממשלה".

שאלנו את בן ארי סקעת ואילן כהן האם מדובר בתחילתה של דרך חדשה ביניהם?

רחלי בן ארי סקעת: "בעזרת השם המטרה היא לאחד כוחות למען ליכוד חזק ברעננה, ובכל מקום בארץ. אין הרבה פערים בינינו, כולנו נרתמים לאותה מטרה, וחשוב שיחד נביא להצלחת התנועה. אני בכלל אדם של שלום. אנו פועלים לגיוס תומכים לליכוד ובקרוב נצא בקמפיין אזורי.  יש לנו ראש ממשלה נהדר, וזה עוול בלתי נתפס שחורצים את דינו. אני מאמינה שחפותו תצא לאור".

אילן כהן: "למען הצלחת ביבי נתניהו והליכוד, בחרנו לשים בצד את המחלוקות וכולנו כמקשה אחת למען הצלחתו. אני איש של שלום, אחדות ועשייה.  תרשום לפניך, נתניהו והליכוד ינצחו בבחירות, מילה של אילן כהן".

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
פועל בניין נפצע בינוני - עד קשה בפתח תקווה
פועל בניין נפצע בינוני - עד קשה בפתח תקווה
סיום קורס חובשים מתנדבים בתחנת מדא בגן יבנה
סיום קורס חובשים מתנדבים בתחנת מד"א בגן יבנה
בת ים מתכוננת לחורף
באו חושך לגרש
מסוכן ללכת ברגל באזור השרון?
מסוכן ללכת ברגל באזור השרון?
נתפס נוהג ב - 163 קמ"ש
מובילים בבגרות 5 יחל במתמטיקה
מובילים בבגרות 5 יח"ל במתמטיקה
פצוע ירי בקריות