רעננה

פקח טוען כי הותקף ע"י תושב רעננה

פקח של עיריית רעננה טוען כי הותקף באגרופים עלי ידי תושב העיר כשהתחיל לרשום לו דו"ח לאחר שכלביו היו משוחררים מחוץ לגינת כלבים ובניגוד לחוק. הפקח סיפר: הוא צעק לי 'את מי אתה מצלם ... אני אהרוג אותך' ורץ אלי עם אגרופים"

מיכאל פרוסמושקין 15/03/2019
כלבים משוחררים (צילום אילוסטרציה iclipart)

מ', פקח עירוני ברעננה, טוען הותקף לפני ימים אחדים על ידי תושב העיר כשניסה לתת לו דו"ח לאחר שכלביו היו משוחררים בניגוד לחוק.

 מ' סיפר לאתר לוקאל כי האירוע האלים התרחש בשבוע שעבר באזור רחוב לוי אשכול, כשהבחין בתושב העיר שכלביו מסוג פיטבול היו ללא רצועה והחל בתהליך רישום דו"ח על סך 500 שקלים.

"ביום חמישי שעבר, סמוך לשעה שש אחר צהריים, הייתי יחד עם שני פקחים נוספים במהלך משמרת", סיפר מ' לאתר. "עשינו מבצע כלבים קטן ברחוב לוי אשכול במסגרתו כי שמשחרר כלבים בלי רצועה מקבל דו"ח. ראינו כמה אנשים עם כלבים ליד גינת כלבים ואז אחד הפקחים אמר לי שמישהו הולך לשחרר כלב. איך שאני ראיתי שני פיטבולים משוחררים התחלתי בהליך מתן דו"ח, כלומר צילמתי תמונות וביקשתי מבן אדם תעודת זהות".

או אז, כך לדברי הפקח, החל התושב לצעוק, לקלל ולאיים: "את מי אתה מצלם ...אני אהרוג אותך ורץ אלי עם אגרופים.  אם לא שני הפקחים הנוספים שהחזיקו אותו הוא היה הורג אותי. הוא נתן לי אגרוף בכתף ועוד מכה בכף היד. כתוצאה מכך עף לי הטלפון מהיד. הוא דרך על הטלפון כדי שהוא ישבר ולא יהיו את התמונות שצילמתי".  

לדברי מ', שני שותפיו תפסו את התושב וניסו לרסן אותו ובמקביל הזעיקו את המשטרה. לדבריו, כאשר הוא שמע שהזעקנו את המשטרה הוא מיהר להיכנס לרכבו. "הוא הכניס את הכלבים לאוטו תוך שהוא צועק 'אתה עוד תשמע ממני , אני אהרוג אותך בקרוב', והחל לברוח. אמרתי לו 'למה אתה בורח, משטרה בדרך'. ואזהוא ענה: 'אני לא רואה אותם ממטר... שיבואו אלי הביתה'.

הפקחים רשמו את מספר הרכב של התושב החשוד בתקיפה וכן מ' זכר את כתובת מגוריו מאחר ולדבריו לפני כשנה כבר נתן לו דו"ח. בעקבות הפרטים שמסר מ', אותר התושב ועוכב לחקירה שבסיומה על פי הידוע שוחרר.

בעקבות התקיפה, מ' נבדק על ידי רופא ושהה מספר ימים בחופשת מחלה. לדברי מ', העובד כפקח מזה 14 שנה, זו פעם ראשונה שהוא נתקל באלימות כלפיו. " אף פעם לא נתקלתי באלימות או איומים. פעם ראשונה שתוקפים אותי.  כנראה הוא ראה אותי כאויב שלו. בסך הכל עשיתי את העבודה שלי וביקשתי תעודת זהות. לא רציתי ממנו מעבר לכך".

לדברי מ', בעקבות האירוע, הוא לא ישן טוב כבר כמה ימים והוא כל הזמן נזכר בפניו של החשוד בתקיפה. "אני בסוג של חרדות מאז האירוע", הוא מציין.

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
פועל נפצע ממלגזה - מצבו בינוני
פועל נפצע ממלגזה - מצבו בינוני
"מקוואות העיר הפכו לעלייה לרגל"
חברי מועדון הליונס
הליוניסטים פתחו שנת התנדבות חדשה
'איו דיווחים על עקיצות של זבוב החול בכפ"ס'
תערוכת ציירים צעירים תפתח בעופר לב חדרה
"מגלים עולמות"
פסטיבל הבירה הגדול של הוד השרון חוזר בגדול
פסטיבל הבירה של הוד השרון חוזר בגדול
סדנת אהבה ושוקולד
איזה סלבס הגיעו לסדנת אהבה ושוקולד?
תועד גורר חמור ונעצר