רעננה

דירות לילידי רעננה?

שר האוצר אמר אמש (רביעי , 27.3.19) בכנס בחירות ברעננה, שראש העיר הרגיש שילידי העיר קופחו בשנים עברו כשלא יכלו להגיע לדירה, ויחד הם מנסים לקדם תכנית לבני רעננה

זאב גולדשמיט 28/03/2019
שר האוצר בכנס בחירות ברעננה
צילום: זאב גולדשמיט

ראש העיר רעננה, חיים ברוידא, פועל בימים אלה יחד עם שר האוצר, משה כחלון לקדם בניית מאות דירות בעיר עבור בני רעננה. כך חשף ביום רביעי בערב שר האוצר, משה כחלון, בכנס בחירות שקיים ברעננה.

ברוידא, שתחילה בחר לשבת בקהל ואחר כך הוזמן לשבת לצדו של שר האוצר, זכה לפירגון מכחלון שאמר, שברוידא הרגיש במשך שנים כיצד ילידי העיר קופחו כשלא יכלו להגיע לדירה וכעת על פי תפיסתו, הם יהיו זכאים להמשיך להתגורר בעירם.  "ראש העיר שלכם דוחף בנחישות שיהיו כמה מאות דירות לבני רעננה, ואנחנו מנסים לקדם את זה" אמר כחלון. "ואתם יודעים מדוע חשוב לתושבי רעננה שאני אמשיך להיות שר האוצר? כי אני המאכר שלכם בנושא קידום בניית דירות".

כחלון הוסיף, כי הינחה את מנהל מינהל מקרקעי ישראל לטפל בנושא הדיור לבני רעננה ולהיפגש עם ראש העיר. ככל הידוע, צוות מקצועי של המינהל כבר ביקר מספר פעמים ברעננה ונפגש עם הצוות המקצועי של העירייה.

בכנס שהתקיים באווירה טובה בבית הכנסת ברחוב שבזי, נכח גם הבעלים של הפועל רעננה אשר אלון. כחלון אמר עוד, שהוא מקווה לקבל מנדט מהציבור כדי שיוכל להמשיך לכהן בתפקיד שר האוצר, בו לטענתו יש לו עוד תכניות רבות שלא הספיק לקדם. "אם לא אצליח להיות שר האוצר, לא אמלא שום תפקיד אחר. תפקיד אחר בממשלה לא מעניין אותי" אמר השר.

כחלון חשף, שהוא סירב לקבל שריון משתי המפלגות הגדולות – כחול-לבן והליכוד - כיוון שלטענתו, שר אוצר יכול להשפיע רק אם הוא מגיע ממפלגה עצמאית, לכן הקים את "כולנו".

שר האוצר סיפר על הצלחותיו בתכניות "נטו משפחה" וחסכון לכל ילד, שיבח את תכנית מחיר למשתכן והזכיר את תכניתו להוזלת התשלום למעונות יום.

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 01/12/2019
זאב גולדשמיט 28/11/2019
זאב גולדשמיט 28/11/2019
זאב גולדשמיט 18/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
חורף מסוכן בכבישים
חורף מסוכן בכבישים
שלום כיתה אל"ף
כוכבות במרכז הבמה
נערים חשודים בשוד אלים של אישה מבוגרת
ההתחדשות העירונית תופסת תאוצה
מחיר השתיקה
סיעת מרצ רעננה
סיעת מר"צ רעננה יוצאת נגד העלאת הארנונה
"עכשיו זה התור שלי"