רעננה

יש להם פוטנציאל

בחטיבת הביניים "אלון" רעננה בחרו לקיים פעילות גיבוש במסגרתו מורים פתחו את ביתם ואת ליבם למפגשים משותפים, בו כל מורה סיפר על עצמו

זאב גולדשמיט 28/03/2019
פעילות גיבוש של מורי אלון
צילום: זאב גולדשמיט

ביוזמת מנהלת חטיבת "אלון" מתי בורושק וועד המורים החלו לקיים פעילויות גיבוש של צוות המורים, במסגרתו מורים פתחו את ביתם ואת ליבם למפגשים משותפים, בו כל מורה סיפר על עצמו.

עד כה עשרה מורים פתחו את ביתם למפגשים המשותפים. אחד סיפר על ילדותו, מורה אחר סיפר על חוויה טראומטית שעבר בשירות הצבאי, מורה אחרת סיפרה שבעברה הייתה רקדנית מקצועית.

מנהלת "אלון" מתי בורושק. "המפגש זימן זירת הכרות אינטימית ומשוחררת. כל מורה הגיעה עם תבשיל שמאפיין אותה או את ביתה. במהלך המפגש נוצרו קשרים בינאישיים. המפגש יצר חיבורים בין המורים הוותיקים לחדשים, שאינם עובדים באותם צוותים. כשמערכות יחסים בין מורים הן טובות, תומכות וחמות זה מקרין על תלמידים ועל המנהלת".

המורה דנה אלכסנדר שהשתתפה במפגש: "התארחתי בביתה של מור סבג. המורים נפתחו וסיפרו על עצמם, על הילדים שגידלו, על חוויות בזוגיות, על חוויות שחוו בבית הספר בשנים עברו. נשברו מחיצות, הערב היה מהנה ותרם, ללא ספק, להיכרות טובה יותר בינינו".

סגנית המנהלת והמורה מירי שטרן הוסיפה: "מזה 27 שנים אני עובדת בחטיבת אלון. ידעתי לא מעט ימי גיבוש של הצוות, אבל מפגש מסוג זה כמו שחוויתי כשהתארחתי במסגרת הבית המארח היה מהמוצלחים והמהנים ביותר".


עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
סערה בישיבת המועצה
דפקו שעון
עברו לשעון חורף
הסערה הרסה. התלמידים שיקמו
'למה אי אפשר לעשות בחירות הוגנות?'
פעילות הדרכה בבתי הספר התיכוניים
אכיפה נגד אופניים חשמליים באילת
פרח לניצול
פרח לניצול
תמי חיו. אני אוהבת להיות פעילה
יש לנו אחות
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב