רעננה

מה חושב שר התחבורה על הנת"צ ברעננה?

שר התחבורה ישראל כץ סייר אמש ברעננה ומסר הודעה מעניינת בסוגיית הנת"צ בעיר

זאב גולדשמיט 02/04/2019
שר התחבורה בביקור ברעננה
צילום באדיבות רחלי בן ארי סקעת

לקראת הבחירות לכנסת שיתקיימו בשבוע הבא, שר התחבורה, ישראל כץ, ערך אתמול סיור ברעננה וביקור בסניף הליכוד ברעננה, שוחח עם רחלי בן ארי סקעת ואילן כהן בסוגיות פיתוח העיר, ובין השאר חזר והדגיש שהנת"צ ברעננה ייצא לדרך כמתוכנן.  השר רמז שאלטרנטיבות כמו 531 או וייצמן אינן רלוונטיות, והנוכחים הבינו שמדובר בנתיב תחבורה מציבורית שיקום באחוזה.

חבר מועצת העיר, אילן כהן, דיווח אמש לחברי הנהלת העיר על הפגישה עם השר, ועידכן שהשר כץ אמר שיקום נת"צ ברעננה, ושלדברי השר יש סיכום מלא והידברות עם העירייה ומשרד התחבורה שתהיה כמה שפחות פגיעה בתושבים.

"שר התחבורה ביקש לזרז את התחלת עבודות הנת"צ" אמר אילן כהן, "יש תקציב מסומן וקבלן שנבחר לביצוע הפרוייקט. לא יקום נת"צ בלי רעננה, כי זו עיר שמחברת בין הערים השונות".

רחלי בן ארי סקעת: "השר כץ אמר שפרוייקט הנת"צ ייצא לדרך בשינויים קלים. אני מאמינה שהפרויקט יביא איתו שגשוג ופריחה לתושבים ולסוחרים באחוזה, גם אם הסוחרים יאלצו להתמודד בשלב מסויים עם קשיים.  אני סמוכה ובטוחה שעם תכנון נכון והקלות שיינתנו לסוחרים במסגרת החוק, נמצא את עירנו עם קידמה, נותנת מענה ונגישות לאוכלוסייה. זה עניין של שינוי הרגלים של החלפת הנסיעה מרכבים פרטיים לתחבורה ציבורית".

סגן ראש העיר רעננה, חיים גולדמן, מצנן את ההתלהבות של השר כץ, כשהגיב: "אלה שמועות לא נכונות, ושום דבר עוד לא הולך להסגר. כיוון שההנהלה הנוכחית של העיר סבורה שהנת"צ שאושר ע"י ההנהלה הקודמת היא בכיה לדורות, אנחנו יושבים עם סמנכ"לית נתיבי איילון כדי לבדוק את כל האפשרויות.  ראשית אנחנו מבקשים ממשרד התחבורה שיתן פתרונות מידיים לבעיות החבורה הפנימית בעיר רעננה, וזה יהיה נגזרת של הנת"צ. הבאנו מומחה תנועה כדי שיבדוק עבורנו מה טוב לרעננה. וגם אם נגיע להבנות עם משרד התחבורה, הבטחנו שנביא את ההצעה לידיעת הציבור".

עוד ברעננה
רעננה מנסה למצוא דרך לפטור מחובת איחוד תאגידים
זאב גולדשמיט 17/04/2019
חגית נחמיאס בוזגלו
זאב גולדשמיט 11/04/2019
רויטל סויד מצביעה
זאב גולדשמיט 10/04/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
פסח בפרש קיטשן
אביב מגיע: פסח בפרש קיטשן
מגעים לחיבור בין גור וכוכבי?
חוגגים גם אחרי החגים
חוגגים גם אחרי החגים
"גאה מאוד בהתקדמות המחקר בסיעוד"
שלום אחרון וחיבוק!
שלום אחרון וחיבוק!
איך מסווגים ארנונה לנכסים ריקים?
תורת המשחקים
חשד: בני זוג גנבו כסף מנהגי מוניות