רעננה

דאגה בקרב תושבי שכונת "נאות עוזי" ברעננה

תושבי השכונה חוששים בשל סלילת כביש עוקף צפוני שיעבור ליד ביתם ועלול לגרום לרעש ולפקקים

זאב גולדשמיט 02/04/2019
כביש עוקף צפוני , גורם לחשש בקרב תושבי שכונת נאות עוזי
צילום באדיבות עיריית רעננה

שכונת "נווה זמר" לא לבד. בימים אלה התבשרנו שתושבים בשכונת "נאות עוזי" מודאגים מכך שכביש עוקף צפוני, שהעבודות בו החלו לאחרונה, עובר בסמוך לשכונה שלהם.

מדובר בכביש שיעקוף את רעננה מצפון, יעבור ליד "נאות עוזי" שבקצה הצפון-מערבי של רעננה. הכביש החדש יהיה מקביל לרחוב ויצמן ואמור להתחבר עם רחוב גולדה מאיר. תושבי שכונת "נאות עוזי" טוענים שכביש עוקף צפוני יגרום לעומס תנועה ברחוב גולדה מאיר ולזיהום אוויר.

"קניתי דירה בשכונה שקטה בקצה רעננה, הכל פה שקט ופתוח, ופתאום בונים לנו כביש מהיר ליד הבית" אמר שכן מנאות עוזי. "לא ידעתי שמתוכנן כאן כביש ראשי, זה ממש הפתעה עבורי".

ראש העיר של רעננה, חיים ברוידא, מבין לליבם של התושבים המודאגים ובשבוע שעבר קיים עימם פגישה ושמע את טענותיהם. כיוון שאת תכנית תוואי הכביש לא ניתן לשנות, אחת האפשרויות היא להקים קיר אקוסטי שמונע רעש.
"פגשתי השבוע נציגות של תושבי שכונת "נאות עוזי", שבאו להביע דאגתם מסלילת כביש עוקף רעננה הצפוני העובר בצמוד לשכונה שלהם" אמר ברוידא. "הכביש כבר מצוי בשלבי סלילה מתקדמים והוא עתיד להסתיים בעוד כשנה. את תוואי הכביש לא ניתן לשנות, אך הבטחתי לנציגי השכונה כי הם יפגשו עם יועץ התנועה של עיריית רעננה לבחון פתרונות בשטח לפתרונות שיקטינו בעיות שאני של עומסי תנועה בסמיכות, אם יהיו כאלה".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
ממרח מתוק ובריא
פרויקט פינוי בינוי במתחם גון קנדי
פינוי בינוי בראש העין
קבוצת הכחול לבן
מטוס הדרימליינר ה-8 של אל על ייקרא על שם העיר "הרצליה"
גבר נהרג מירי בקרית טבעון
למחנה יצאנו
הכוהנת הגדולה
ארבעה פצועים בתאונות ברעננה
ארבעה פצועים בתאונות ברעננה