רעננה

עיריית רעננה בחידוש לתושבי העיר

קבוצות וואטסאפ וטלגרם במטרה לעדכן את התושבים על האירועים העירוניים ועל שירותי העירייה התושבים יקבלו מידע ישיר ומיידי על פעילויות, אירועים ושירותים שונים שמעניקה העירייה, הן בזמני חירום והן בזמן רגיעה

כתב לוקאל 08/04/2019
קבוצות וואטסאפ וטלגרם במטרה לעדכן את התושבים על האירועים העירוניים  ועל שירותי העירייה
iclipart

עיריית רעננה פועלת, כחלק ממגמת השקיפות והפתיחות, על הרחבת אמצעי התקשורת דרכם יכולים התושבים לקבל עדכונים שוטפים על המתרחש בעיר, בזמני חירום ובזמן רגיעה.  במסגרת מאמצים אלו, פתחה העירייה שתי קבוצות חדשות באפליקציות וואטסאפ וטלגרם, דרכן יוכלו התושבים להיות מעודכנים באופן מיידי ובלתי אמצעי על המתרחש בעיר.

באמצעות החברות בקבוצה יוכלו התושבים לקבל באופן ישיר את המגזין הטלוויזיוני "רעננה ב-3 דקות", אשר הושק לאחרונה וזכה להצלחה גדולה, את המידעון החודשי, וכן לקבל עדכונים שוטפים על אירועים, פעילויות ושירותים חדשים שמעניקה העירייה.

חיים ברוידא, ראש העיר: "אנו פועלים בכל האמצעים הטכנולוגיים שברשותנו על מנת לשמור על קשר ישיר ורציף עם התושב ולעדכן אותו בכל מה שקורה בעיר בצורה שקופה ומיידית. אני מזמין את התושבים להצטרף לקבוצות ולהיות מעודכנים בכל עת על הנעשה ברעננה".

הקבוצות החדשות מצטרפות לשלל אמצעי התקשורת הדיגיטליים שמפעילה העירייה וכוללים את אתר האינטרנט העירוני, עמוד פייסבוק, עמוד אינסטרגם, יוטיוב וטוויטר.

תושבים אשר מעוניינים להצטרף לקבוצת הוואטסאפ מוזמנים להיכנס דרך לינק באתר העירייה או בעמוד הפייסבוק העירוני.  למעוניינים לקבל עדכונים דרך אפליקציית הטלגרם, יש להצטרף לקבוצת "עיריית רעננה-ערוץ מידע".

ניתן להצטרף לקבוצת הוואטסאפ העירונית דרך הלינק הבא:

http://bit.ly/ UpdatesFromRaanana

ניתן להצטרף לקבוצת הטלגרם העירונית דרך הלינק הבא:

https://t.me/RaananaUpdates


עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הרב דר מיכאל לייטמן
ידענו ימים יפים מאלה
להדליק לכל ילד חלום
האקדמיה לטיס מגיעה לאילת
חשד: גנבה אלפי שקלים מקשישה
נבחרת תורה ומדע בגמר אליפות הנוער לסטארטאפים
נבחרת "תורה ומדע" בגמר תחרות הסטארטאפ של משרד החינוך
צעירת הצולחות
ציור המנדלה בשער העיר ממבט על
פרויקט בנות מצווה
גבר נפצע בתאונה בכפ"ס