רעננה

חצתה את הכביש

חגית נחמיאס בוזגלו מונתה למנהלת לשכת ראש העיר כ"ס

זאב גולדשמיט 11/04/2019
חגית נחמיאס בוזגלו
צילום: פרטי

חגית נחמיאס בוזגלו, שהיתה מנהלת לשכת ראש העיר הקודם ברעננה, זאב בילסקי, חצתה את הכביש ומונתה למנהלת לשכת ראש העיר כפר סבא, רפי סער.

נחמיאס בוזגלו (40), נכנסה השבוע ללשכת ראש העיר כפר סבא. היא נבחרה במשרת אמון, לאחר שהתמודדה על התפקיד עם מספר רב של מועמדות. ברעננה היתה מאד מוערכת בתפקידה כראש הלשכה של בילסקי בקדנציה האחרונה שלו, וכשהוא מונה לראש מטה הדיור הלאומי, המשיכה בתפקיד לצד ראש העיר איתן גינזבורג. כשחיים ברוידא נבחר לראש העיר, הוא מינה מנהלת לשכה אחרת כיוון שמדובר במשרת אמון, בעוד חגית עברה לתקופה קצרה לרשות החניה.
חגית נחמיאס בוזגלו יכולה לראות לטובה את עבודתה בעיריית רעננה, שכן שם היא הכירה את בעלה לעתיד, גבי בוזגלו, היום מנהל אגף בינוי, רכש ולוגיסטיקה בעיריית רעננה .

"זו היתה זכות גדולה עבורי לנהל את הלשכה של בילסקי, שהוא איש מדהים, ולשרת את תושבי רעננה" אמרה חגית נחמיאס בוזגלו. "כעת תהיה לי הזכות לנהל את הלשכה של ראש העיר כפר סבא רפי סער, וככפר סבאית אני שמחה לשרת את תושבי העיר שבה גדלתי ובה אני מתגוררת. עזבתי את עיריית רעננה ברוח טובה, ואני מגיעה חדורת מוטיבציה להצליח גם בלשכת ראש העיר כפר סבא".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
צילום הדמיה שנעשה בהלל יפה- המטבע נתקע באיזור הוושט
"גופים זרים הם לא משחק ילדים"
הביוב ברחוב מגדל ברעננה
מתי תוחלף צנרת הביוב ברחוב מגדל ברעננה?
חגיגות יום העצמאות ברעננה
מאיה בוסקילה והראל סקעת בחגיגות יום העצמאות ברעננה
מפגש פיסגה
שירה מהלב
נתפסו עשרות אלפי ביצים שהוחזקו ללא קירור
עשרות אלפי ביצים הוחזקו ללא קירור
מקימי- אופנה לאישה הצנועה
אין מקום בקייטנה
אין מקום בקייטנה