רעננה

אישום: גנב אופנוע, נמלט מהמשטרה והתנגש במעקה

תושב שטחים הואשם כי גנב אופנוע מתושב הרצליה, נמלט מהמשטרה תוך ביצוע עבירות תנועה והתנגש במעקה בטיחות ברעננה

מיכאל פרוסמושקין 16/04/2019
כתב אישום (iclipasrt)

תושב קלקליה, בן 32, שמעולם לא הוציא רישיון נהיגה, הואשם כי גנב אופנוע מהרצליה, נמלט מהמשטרה והיה מעורב בתאונה ברעננה.

על פי כתב האישום, שהוגש בתום חקירת משטרת גלילות, ב – 22 בינואר השנה, סמוך לחצות, גנב הנאשם אופנוע אשר חנה ברחוב שמאי בהרצליה. בחלוף מספר דקות, הגיע הנאשם כשהוא רכוב על האופנוע אל כביש 541 לכיוון כביש 531. כשהבחין במחסום משטרתי, עצר את האופנוע, החל לנסוע לאחור נגד כיוון התנועה ועלה על מחלף 541 לכיוון צפון, תוך שהוא חוצה רמזור אדום ובעוד כוחות משטרה דולקים אחריו. 

בהששך, כפי שעולה מכתב האישום, נסע הנאשם לעבר מפגש הרחובות ירושלים ואחוזה ברעננה, כשבצומת דולק רמזור אדום. הנאשם לא עצר ופנה בנתיב הימני ועבר עם האופנוע במעבר חצייה  עד אשר התנגש במעקה בטיחות בכיכר התקווה פינת רחוב גאולה ברעננה.

או אז, כפי שטוענת התביעה, הנאשם נמלט רגלית ממקום התאונה, לאחר שהשליך בסמוך בחצר הבניין ברחוב גאולה את הטלפון הנייד שלו, קסדה וזוג כפפות אשר היו באופנוע.

כתוצאה מהתאונה נגרמו לאופנוע נזקים בדמות שבירת חלקו הקדמי של האופנוע, באופן שמנע את היכולת להשתמש באופנוע לצמיתות, ועקב כך נאלץ בעל האופנוע, שרכש אותו בסכום של כ – 17 אלף שקלים, למכור את חלקי האופנוע בסכום של 5,000 שקל.

לאחר שחוקרי תחנת גלילות השלימו את החקירה, הואשם הנאשם בעבירות של כניסה לישראל שלא כחוק, החזקת כלי פריצה, חבלה במזיד בכלי רכב, גניבת כלי רכב, נהיגה פוחזת, הפרעת שוטר במילוי תפקידו, נהיגה ללא ביטוח ונהיגה ללא רישיון.

כתב האישום מתבסס על עדותו של בעל האופנוע, צילומים ממצלמות גוף של השוטרים המלמדים על בריחתו של הנאשם, מציאת מכשיר הטלפון של הנאשם בסמוך לאופנוע, מחקרי תקשורת וטביעת אצבעו של הנאשם על המחבר שמחובר לאופנוע. הנאשם מסר במהלך חקירתו גרסאות שונות כשהוטחו בו ממצאי החקירה, כשבין היתר טען כי לגבי הדי אן איי שלו שנמצא על האופנוע, כי עבד בשטיפת מכוניות באלפי מנשה. אולם, בעל האופנוע  טען כי מעולם לא שטף את האופנוע במקום מסודר.

 

עוד ברעננה
מיכאל פרוסמושקין 15/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 08/08/2019
זאב גולדשמיט מיכאל פרוסמושקין 27/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מה עם הרבע האחרון?
צעיר נפצע בתאונה סמוך להרצליה
התושבים מתבקשים לאסוף את הגללים
גללי כלבים ברחובות, כיצד מונעים את התופעה?
הפועל הוד השרון
הבלאגן חוזר
חשד: צעיר מכפ"ס ביצע עבירות מין בקטינות וחיילות
חשד: שני תושבי כפ"ס הפעילו מעבדת סמים
סוויטיז מתחם שרונים, סו בינג
פסטיבל "Sweeties" שכולו מוקדש לחטאים מתוקים
סחלב חם