רעננה

מנהל אגף הנדסה חדש ברעננה

עמית גופר מונה לתפקיד מנהל אגף הנדסה בעיריית רעננה

כתב לוקאל 18/04/2019
עמית גופר
צילום באדיבות עיריית רעננה

עמית גופר מונה לתפקיד מנהל אגף הנדסה בעיריית רעננה.  גופר, נשוי + 2, בעל תואר ראשון בגיאוגרפיה ותואר שני בתכנון ערים ואזורים מהטכניון, מונה לתפקיד לאחר שהתמודד במכרז פומבי ונבחר על ידי ועדת הבחינה העירונית.

 במסגרת תפקידו כמנהל אגף ההנדסה, יוביל גופר את המדיניות העירונית בתחומי ההנדסה וביצועה. בין תחומי אחריותו של גופר, ניהול והובלת אגף ההנדסה על כלל יחידותיו, הכנת תכניות עבודה ומעקב אחר יישומן, ייזום וקידום מערך פיתוח תכנוני ואסטרטגי ויוזמות עירוניות וארציות, אחריות על פיתוח ותשתיות, תפעול ארגון וסטטוטוריקה לרבות מרכז המידע, הועדה לתכנון ובנייה, ריכוז וניהול מכרזים, בקרה על ספקים ונותני שירות, טיפול ומענה לפניות תושבים וגורמי חוץ בתחומי אחריות האגף ועוד.

גופר הינו בעל ניסיון תעסוקתי רב שנים בתחום הניהול, התכנון והבנייה במגוון תפקידים לרבות בתחום המוניציפאלי. בתפקידו האחרון שמש גופר מנהל הפיקוח על הבנייה בעיריית רמת גן, וקודם לכן מנהל הרישוי והפיקוח על הבנייה בעיריית אשדוד ומנהל יחידת הפיקוח על הבנייה בוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה מרכז.

חיים ברוידא, ראש עיריית רעננה, בירך את גופר על בחירתו לתפקיד: "הניסיון המקצועי שמביא עמו עמית, כמו גם כישוריו והשכלתו, מבטיחים הצלחתו הרבה בתפקיד המאתגר, אליו נבחר מתוך עשרות שהגישו מועמדותם.  מדובר בתפקיד אסטרטגי ורב חשיבות בעירייה, הנושא השפעה ישירה על העיר ותושביה במגוון היבטים החל בקבלת החלטות מהותיות וגיבוש המדיניות העירונית בתחומי ההנדסה והבנייה, וכלה בקיום קשר רציף עם התושבים ומענה לפניותיהם. אני מברך ושמח על בחירתו של עמית, מאחל לו הצלחה רבה, ובטוח שיצעיד את העיר להישגים ולתנופה משמעותית בתחום הבנייה והפיתוח".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
קמפוס מכללות צהל יוקם בפאתי קריית מנחם
קמפוס מכללות צה"ל יוקם בי-ם
"שניידר"- ביה"ח הכי בטוח
רותם אבוהב ובן זיני
בן זיני עושה קעקוע חדש?
נועה ורז. כלים לחיים
שלום עושים במכות
ב 30.10 הוד השרון יוצאת לדרך חדשה
ב 30.10 הוד השרון יוצאת לדרך חדשה
נבחרת הכדורשת של הרצליה. העפילה לחצי הגמר
התעופפו לחצי הגמר
לשכוח ומהר
הרוג מפגיעת רקטה באשקלון