רעננה

הופעות יום העצמאות ברעננה

איזה אומנים יופיעו ברעננה בחגיגות יום העצמאות?

זאב גולדשמיט 28/04/2019
זיקוקים
iclipart

שתי במות מרכזיות יעמדו לראשות תושבי העיר רעננה בערב יום העצמאות המתקרב, שיחול ב-8 במאי. במרכז העיר, רחבת יד לבנים עם במת ניגונים ושירה בציבור, ובפארק רעננה לבני הנוער עם מאיה בוסקילה והראל סקאת.

כזכור, ב"קול רענן" פורסם לראשונה על העברת מרכז כובד החגיגות ממרכז העיר לפארק רעננה כחלק מצמצום ההוצאות. השנה ייחסכו יותר מ-300 אלף שקלים בהפקת אירועי יום העצמאות.

ראש העיר חיים ברוידא, פירסם בסוף השבוע את התכנית המלאה של אירועי יום העצמאות, שבה כל אחד יוכל למצוא את מה שמתאים לו. ברחבת יד לבנים תפתח נורית גלרון בשיריה החל מ- 20:15, וב- 21:00 תהיה שירה בציבור עם יוני קלר. ב-22:00 יופיעו נתנאל קופרמן ולהקת ניגונים. במקביל תופעל ברחבה מתחם פעילות לילדים ודוכני מזון.

במקביל, יתקיימו שפע של אירועים בפארק רעננה, שיחלו ב-20:00 עם בתי ספר למחול, ב-20:25 מופע לילדים של קופיקו, ב-21:00 תינתן במה לזמרים מקומיים וב-22:00 המופע המרכזי עם מאיה בוסקילה ולאחרי יופיע הראל סקעת (20:50).  בהמשך הערב תופיע להקת נוער. לקראת חצות וחצי יופיע הזמר והיוצר יהונתן מרגי וב- 01:15 איזי. ב – 02:15 תופיע עדן חסון. במהלך הערב יהיו גם זיקוקים מסורתיים.

יקדם ליום העצמאות, טקס יום הזיכרון ברחבת יד לבנים. ראש העיר חיים ברוידא הודיע כי לאור פניות רבות של משפחות שכולות, שבשנים עברו השורות הראשונות בטקס נשמרו למקורבים, בעוד המשפחות השכולות נדחקו לשבת מאחור, הוא דאג להפחית השנה משמעותית את היקף הנכבדים במקומות השמורים, כדי לפנות מקום קרוב לבמה למשפחות השכולות, ששילמו בדם יקיריהם למען הגנת המולדת.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
אושרה הקמת 1,700 יחד ברמת השרון
אושרה הקמת 1,700 יח"ד ברמת השרון
חוף נתניה
נתניה ארחה את שבת איחוד בתי הכנסת הצרפתיים בישראל
עוברים את החורף בשלום
חשד: גנב ציוד משרדי בכ - 1.8 מיליון שקל
אישום: טלטלה תינוק וגרמה לו חבלה חמורה
שיפוץ למופת
הפוליטיקה של הרצליה
הפוליטיקה של הרצליה
עמי דיין , המום מהתנהלות העירייה
"עובדי העירייה באו לכאן ופשוט שברו לי את המקום"