רעננה

פרישה מרצון בעיריית רעננה

כ-20 עובדי עיריית רעננה ביקשו לפרוש במסגרת הסדר פרישה מרצון

זאב גולדשמיט 28/04/2019
פרישה מרצון בעיריית רעננה
צילום: אלן שיבר

כעשרים עובדי עירייה עם שנות וותק רבות,  הצטרפו לתכנית הפרישה המוקדמת. מדובר בתכנית ארצית שמשרד האוצר מאפשר מידי מספר שנים, ועיריית רעננה הצרפה אליה.

תכנית הפרישה מיועדת לעובדים בגילאי חמישים פלוס עם וותק של לפחות עשרים שנה בעירייה, שייהנו ממענקי פרישה של עשרות אלפי שקלים, ללא קשר לפנסיה. הדבר יסייע לעירייה להתייעל לשנים הקרובות.

ראש העיר חיים ברויידא התייחס לכך: "עם כניסתי לתפקיד הדגשתי את הצורך בהתייעלות ארגונית בתחום התקשרויות עם גורמי חוץ (מיקור חוץ) כולל במערך המכרזים. הדגשתי את הצורך בהגדלת הכנסות העירייה מקולות קוראים ממשלתיים, ובהסדרת המערך הארגוני. במסגרת זו, הצטרפה העירייה למהלך ממשלתי לעידוד ותמיכה בתכנית פרישה. כחלק מהתכנית, יפרשו השנה לפנסיה מוקדמת למעלה מ- 20 עובדים ומנהלים, זאת בנוסף על עובדים שהגיעו לגיל פרישה ויוצאים לגמלאות. התהליך עצמו התנהל בהסכמה וברצון הדדי. העירייה מצידה מאפשרת את מלוא התנאים המיוחדים לפורשים, תוך התחייבות עצמית במסגרת ההתייעלות שלא לקלוט עובדים ומנהלים חדשים באותם תקנים. המטרה היא לאחד תפקידים ולאגן משאבים, כך שנוכל לשמור על מבנה ארגוני מאוזן, ולייעד את התקציב הנחסך לשדרוג מערך השירותים העירוני."

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מיטב הסלבס השתתפו בהשקת קולקציית התכשיטים של PANDORA
מיטב הסלבס השתתפו בהשקת קולקציית התכשיטים של PANDORA
כדור גלי נשלף ממעי תינוק
כדור ג'לי נשלף ממעי תינוק
גבר התמוטט במהלך ספורט - מצבו קריטי
בהצדעה
החלליות שוגרו
נדיה כהן. אני עוד חושבת על אלי בעלי
"שכחו את אלי כהן"
16 רוכבי אופניים חשמליים נהרגו מתחילת 2018
16 רוכבי אופניים חשמליים נהרגו מתחילת 2018
"השהות בגינה עבור ילדינו לא נעימה ומסוכנת"