רעננה

פארק רעננה מתחדש

לקראת הקיץ פארק רעננה מחדש את פניו ומוסיף שני שבילים חדשים

זאב גולדשמיט 29/04/2019
פארק רעננה מתחדש
צילום: אלן שיבר

פארק רעננה מחדש את פניו. צוות ההיגוי לשדרוג הפארק התכנס לאחרונה וגיבש תוכנית פעולה בחשיבה על חדשנות, תרבות, פנאי וטיפוח האזור, שיכלול שני שבילי חדשים.

החידוש המעניין הוא שברחבת האגם סמוך לבית הקפה "מנדרין" חודשה הרחבה, שבקרוב תשמש לריקודי עם ומחולות. בתל אביב (סמוך לחוף גורדון) קיימת כבר שנים רחבה לריקודי עם, ורבים נוהרים לשם כדי לרקוד ולהכיר. כעת ראש העיר חיים ברוידא הודיע כי גם ברעננה תהיה רחבה לריקודי עם.
לקראת האביב הוחזרו ההצללות ל"פארק חברים" ולמתקני המשחק בספורט. העירייה השקיעה בניקיון, תחזוקה וקישוט הפארק. כחלק ממערך ההנגשה, הוקם בפארק שביל חדש שמחבר את הדרך המרכזית למגרשי הכדורסל. שביל נוסף שיחבר בין המגרשים ייחנך השבוע, כך שתתאפשר נגישות חופשית לכל מגרשי הספורט בפארק.

"אני גאה לומר כי מיושמת הנחיה שלי לפעול בכח אדם מקרב עובדי העירייה כך שהעבודות יתבצעו מתוך העירייה, באמצעות עובדי הפארק, וללא קבלנים חיצונים" אמר ברוידא.

לא רק בפארק. בימים האחרונים התקין אגף בינוי, רכש ולוגיסטיקה מערך תאורה דקורטיבי על גבי העצים לאורך רחוב אחוזה ובצירי תנועה ראשיים, לרבות בשדרה המרכזית בפארק. התאורה הדקורטיבית בשדרות הראשיות שהותקנה לכבוד יום העצמאות, ישארו גם אחורי החג כחלק מתאורת הלילה. כמו כן, המזרקות בספורטק החדש יחלו לפעול לקראת ימי הקיץ.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
שונית האלמוגים באילת גדלה
בואו לבשל איתו
ייחודי באיזור השרון
פסטיבל הקרון הבינ"ל ה- 28
קידום תחום המדעים בחברה הבדואית
קידום תחום המדעים בחברה הבדואית
פצועים בקטטה בנתניה
נשיבה דיאלי (החותנת שלי) קומדיה מקורית בניחוח פריסאי במרוקאית/עברית/צרפתית
קומדיה מקורית בניחוח פריסאי במרוקאית/עברית/צרפתית
נבחרת עיריית רעננה. מקום ראשון בפלייאוף התחתון
מייצגים את העירייה בכבוד