רעננה

מינוי חדש בעיריית רעננה

עדי רייך- הלוי מונתה לתפקיד ראש מנהלת העסקים בעיריית רעננה

זאב גולדשמיט 06/05/2019
עדי רייך- הלוי
צילום באדיבות עיריית רעננה

עדי רייך - הלוי מונתה לתפקיד ראש מנהלת העסקים בעיריית רעננה. רייך- הלוי נבחרה לתפקיד על ידי ועדת המכרזים העירונית, ותחליף בתפקידה את רואי דינוביץ, שפרש באחרונה.

רייך – הלוי הינה בעלת M.A בסטטיסטיקה ומתמטיקה מאוניברסיטת חיפה, ולה ניסיון רב שנים כמנהלת פרויקטים ומובילת יוזמות ותהליכים מורכבים מעולם הפיתוח העסקי הטכנולוגיה והמדע, ורקע וניסיון רחב בעבודה עם רשויות, עסקים, חברות משרדים ממשלתיים קרנות ועמותות. בתפקידה האחרון שימשה רייך-הלוי כמנהלת אזור מרכז, פרויקטים טכנולוגיים יזמיים חינוכיים בהתאחדות התעשיינים, וקודם לכן

מנהלת תוכן ושותפויות עם רשויות ועסקים, בקרן טראמפ, מנהלת אזור תכניות חינוכיות בקרן רש"י ועוד.

כראש מנהלת העסקים בעירייה, תהיה אחראית רייך-הלוי על ניהול והובלת מנהלת העסקים ומערך העסקים העירוני, כגוף משפיע ומרכזי בעיר ומחוצה לה. בין היתר תפעל לעידוד וקידום המסחר בעיר ומינוף העסקים המקומיים, פיתוח וקידום יוזמות והובלת מיזמים חוצי ארגון, יצירת שיתופי פעולה ומיזמים חדשים בעיר לרבות בתחום האחריות התאגידית וקידום מערך פיתוח עסקי וכלכלי וגיוס שותפים אסטרטגיים. כמו כן תישא רייך-הלוי באחריות שוטפת על ניהול ותחזוקה מיטבית של אזורי התעשייה והמסחר בעיר ויצירת מרחב תעסוקה מזמין ואטרקטיבי לעסקים בקריית אתגרים, לרבות ניהול לוגיסטי של מסגרות לטיפוח חממות ליזמות טכנולוגית לעסקים קטנים ומתן מענה לפניות הציבור בתחומי אחריותה.

ראש העיר רעננה, חיים ברוידא: "אני מברך את עדי רייך-הלוי על מינויה לתפקיד המאתגר ורב החשיבות, שהינו בעל השפעה מרכזית על מיצובה של העיר כמובילה בעשייה העסקית הן ברמה המקומית והן ברמה הארצית.

עדי נבחרה לתפקיד מבין עשרות מועמדים, לאחר שהוכיחה כישוריה ויכולותיה הגבוהות בין היתר בניהול פרויקטים מורכבים, יוזמות פורצות דרך, חשיבה יצירתית, חזון ובניית אסטרטגיה.

אני בטוח כי יכולותיה של עדי יבטיחו הצעדת מנהלת העסקים קדימה, ומינוף קשרי העירייה עם החברות ובעלי העסקים הפועלים בתחומה, וכי בשיתוף פעולה פורה עם אגפי העירייה השונים, נוביל יחדיו לצמיחת הכלכלה המקומית".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: פצע בירי אדם אחר
עדיין מושלמת
השיפוצים במקווה אלפסי בעיצומם
נעמי מורנו
תכנית ייחודית לחינוך פעוטות לשמירה על בריאות השן
הולכים לספריית הצעצועים
רב קו
בקרוב תוכלו להטעין את הרב קו באמצעות מכשירי אייפון
"זה שוד. איפה הקופות?"
מטופלי ומתנדבי האגודה למלחמה בסרטן במגדל העמק
המחווה המרגשת של ראש העיר