רעננה

מנהל אגף הסברה חדש ברעננה

עו"ד קובי אלנבוגן מונה למנהל אגף הסברה אסטרטגיה ופרויקטים בעיריית רעננה , אלנבוגן, בעל ניסיון ניהולי עשיר בתחום הייעוץ האסטרטגי וההסברה והובלת פרויקטים במגזר הפרטי והציבורי, יהיה אחראי על גיבוש והתוויית מדיניות העירייה בתחומי ההסברה,האסטרטגיה והפרויקטים

כתב לוקאל 06/05/2019
עו
צילום באדיבות דוברות עיריית רעננה

עו"ד קובי אלנבוגן מונה למנהל אגף הסברה אסטרטגיה ופרויקטים בעיריית רעננה. אלנבוגן נבחר לתפקידו במכרז פומבי מבין מועמדים רבים, ויחליף את פרי נתיב שפרשה באחרונה לגמלאות מתפקידה.

לאלנבוגן ניסיון רב שנים בתחום הייעוץ אסטרטגי, המשפטי, ובתחומי ההסברה והרגולציה, כמו גם בהנעה והובלה של פרויקטים מורכבים ורפורמות משמעותיות במשק. בתפקידו האחרון כיהן כסמנכ"ל האסטרטגיה בחברת פינטק חדשנית וקודם לכן שימש יועץ בכיר בפירמות מובילות בתחום הייעוץ האסטרטגי והתקשורתי וכיועץ לשר הפנים ושר התקשורת- גלעד ארדן.

במסגרת תפקידו, יהיה אחראי על גיבוש, התווית והובלת מדיניות העירייה בתחומי ההסברה, האסטרטגיה והפרויקטים ובכלל זה על הגדרת מטרות האגף, תכנונן והפיקוח על ביצוען. אלנבוגן יוביל בניית מערך תכנון אסטרטגי רב תחומי של העיר בהלימה עם נתונים קיימים ותחזיות דמוגרפיות, ויעסוק בייזום וריכוז פרויקטים חוצי ארגון. עוד ייכללו בתחומי אחריותו, קידום מערך פיתוח תכנוני כלכלי ועסקי במרחב המקומי, מתן ייעוץ אסטרטגי להנהלת הרשות, בניית תכניות אב בתיאום עם אגפי העירייה השונים ומענה לפניות הציבור.

אלנבוגן, תושב רעננה, 40, נשוי ואב לשניים, בעל תואר ראשון במשפטים וממשל מהמרכז הבינתחומי בהרצליה ותואר שני מאוניברסיטת ת"א במדע המדינה.

ראש העיר רעננה, חיים ברוידא: "אני שמח ומברך על מינויו של עו"ד קובי אלנבוגן למנהל אגף ההסברה האסטרטגיה והפרויקטים בעירייה, ומאחל לו הצלחה בתפקיד המאתגר ורב החשיבות. קובי נמצא ראוי לתפקיד מבין מועמדים רבים, לאור ניסיונו הרב במגוון תחומי עשייה במגזר הציבורי והפרטי, ולנוכח היכרותו המעמיקה עם הזירה המוניציפאלית. אני בטוח שכישוריו הרבים, יכולותיו הגבוהות וניסיונו עתיר השנים של קובי, יובילו את העירייה להצלחות, ויצמיחו יוזמות חדשניות ובנייתו של מערך אסטרטגי רב תחומי שיצעיד את רעננה קדימה כעיר מובילה ואיכותית בישראל".

עו"ד אלנבוגן: "בחרתי לעזוב את השוק הפרטי ולשוב למגזר הציבורי כי יש בדבר ערך מוסף חשוב ומשמעותי, שלא קיים באף תפקיד אחר. אני יליד רעננה ותושב העיר, אני מגדל כאן את ילדיי ומוקיר את הזכות שנפלה בחלקי להיות שותף לעשייה כה משמעותית ולקחת חלק במימוש חזונו ותוכניותו של ראש העיר, חיים ברוידא. אעמיד לרשות התפקיד, את כל הניסיון והידע שצברתי במהלך השנים, את כל האנרגיות והמרץ הנדרש. זה אתגר עצום ואני מודה על האמון שניתן בי".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
שמו של רוכברגר יוסר משם סיעת "רמת השרון שלנו"
נגזר דינו של שוטר שתקף עצור וחישמל אותו בטייזר
נגזר דינו של שוטר שתקף עצור וחישמל אותו בטייזר
טקס הענקת איש השנה ליונס לב ארי
אנשי השנה של ליונס הוד השרון
הרשויות לא ערוכות למתקפות סייבר
הרשויות לא ערוכות למתקפות סייבר
 סיירת ההורים תפסיק את פעילותה
סיירת ההורים תפסיק את פעילותה
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
נעצר חשוד בהטרדות קטינות
הגביע ששווה מאה