רעננה

מש.ו.ר לד.ו.ר

מה עלה בגורלה של חברת הנדל"ן ש.ו.ר נכסים ושני בעליה המצליחים?

כתב לוקאל 21/05/2019
מש.ו.ר לד.ו.ר
צילום: פרטי

הרבה תהיות וסימני שאלה עלו לאחרונה בקרב תושבי רעננה כשמצאו יום אחד את דלתות חברת שור נכסים נעולות ומשרדיה ריקים מאדם.

אותה חברה שפרצה אל תודעתינו לפני כעשור, נטמעה בנוף העיסקי ושינתה את פני הנדל"ן בעיר- כבר לא.

 ישבנו עם רועי דננברג הנדלניסט המצליח, אחד ממייסדי החברה, כדי להבין למה סוגרים סיפור הצלחה?

רועי, איך קרה שחברה מצליחה עברה טלטלה כל כך גדולה עד כדי סגירה?

"לפני כחודשיים הגענו להחלטה, אני ושותפי, לפרק את השותפות, ולהמשיך כל אחד לדרכו. למרות כל הרחשים והרעשים הסביבתיים (והיו כאלו) לא הייתה שום מריבה!

חברת שור נכסים תמיד התנהלה ברמה משפחתית עם הרבה פעילויות, נופשונים וחוויות משותפות. אני בטוח שזה היה סוד ההצלחה של שור נכסים. זה נכון שהחלטה זו הפתיעה מאוד את כולם כולל 10 הסוכנים שלנו. אף אחד לא היה מוכן לזה".

"אם הכל כל כך וורוד למה לפרק עסק מצליח"?

"מגיל צעיר חינכו אותי ואת אחיי לעצמאות, לאמונה וביטחון עצמי. אני מאמין בדרך שלי, מי שמכיר אותי ועובד איתי יודע שכשם שאני דורש מאחרים אני דורש גם מעצמי. כל אחד צריך לשאוף להגשים את עצמו, להציב מטרות, להציב יעדים ולעמוד בהם.

"לאיזו מסקנה הגעת?"

הייתי חייב להגשים את הוויז'ן שלי ולשם כך האנשים שאיתי צריכים להאמין בדרך שלי, זה לא  ONE MAN SHOW.בתור ספורטאי לשעבר יש משמעות מאוד גדולה לקבוצה, ולשיתוף פעולה. אני מאמין שבקבוצה שמתנהלת נכון, השלם צריך להיות גדול מסך חלקיו, וביחד אפשר להגיע להישגים גבוהים יותר, וגם להנות מהדרך.

"כיצד קיבל זאת השותף שלך? הרי הייתם חברים הכי טובים?"

אנחנו עדיין. לפתוח עסק ביחד היא חוויה מאוד מעצימה. עברנו תהליכים, את שור נכסים  פתחנו שהיינו יחסית מאוד צעירים, עם המון מוטיבציה ודחף להצליח, למדנו לגלות עם השנים שאנשים משתנים. יעדים משתנים, כל אחד והאני מאמין שלו, חברות וכנות הם ערך עליון עבורי, לכן אני שמח שהגענו להסכמה הדדית לפירוק השותפותבאווירה חיובית".

"מהן התכניות שלך?"

יש לי הרבה תכניות לעתיד, התחלתי מזה שהקמתי חברה חדשה - דור נכסים בע"מ. המשרד החדש  נמצא באחוזה 146 רעננה. המשכתי עם הסוכנים: דויד מייזלס , קרולין זרביב פולני, דיצה מיראלי רוזנפלד ורויטל מורד, ויחד נמשיך את דרכינו בעולם התיווך וביעוץ השקעות נדלניות. לשמחתי כבר יש לנו פרויקטים עתידיים והצעות עסקיות".

"למה דור נכסים?"

דניאל בני בכורי נולד לפני מספר חודשים, אחת ההצלחות הגדולות והמרגשות שלי. זה סימן עבורי התחלה חדשה, חוויה חדשה, בשאיפה שאולי יום אחד כל זה יהיה שלו. דור זה למעשה חיבור של דניאל ורועי.

"במה נבדלת שור נכסים מדור נכסים?"

שור נכסים הייתה סיפור הצלחה גדול מאוד, החברה הייתה אנדרדוג והוקמה על ידי שני יזמים צעירים וחדשים והפכה תוך זמן קצר לסוכנות הנדל"ן הגדולה ביותר ברעננה, ועברה מבחינת גודלה את המתחרות הוותיקות והידועות בשוק. זה לא מובן מאליו. אנשים צמאים למשהו חדשני, יצירתי ומרענן".

"כמו מה למשל ?"

בנוסף לעולם התיווך, אנחנו כיום הרבה מתעסקים עם יעוץ להשקעות נדלניות. זהו צוהר חדש שפתחנו לפנינו, עם הצלחות לא מבוטלות. יש סיפוק גדול מאוד כשבא אלינו משקיע, ואנו מצליחים למקסם לו את הרווחים בצורה משמעותית.

 אזור השרון בכלל נמצא בנסיקה נדלנית, המון פרוייקטים נבנים, המון פרוייקטים בשלב התכנון.  עולם התיווך הולך לכיוון שיתופי פעולה והרחבת פעילות כך שהמצע הגדול הזה מהווה קרקע פורייה להרבה עסקים טובים ומאפשר לנו להתאים לכל אחד את העיסקה הנכונה לו".

לסיכום , מה הטיפ שלך לקהל קוראינו?

מה שבאמת חשוב, זה שכל אחד יבין את המטרות שלו ברמת ההשקעה, האם המשקיע מחפש השקעה לטווח קצר או לטווח רחוק יותר.

במידה והינכם מחפשים נכס, ניתן למצוא אותנו במשכנינו החדש באחוזה 146 רעננה,

או בטלפון 054-3002212, אני והנבחרת המקצועית שלי נשמח לעמוד לשרותכם.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
לין. מתגאה במדליות
שווים על הפודיום
"יש לנו רק כדור ארץ אחד"
"הקמת התחנות מסכנת את בריאותם של 350 אלף תושבים"
ועדת פרס החינוך עם המנהיגות החינוכית
אילת זכתה בפעם השלישית בפרס החינוך הארצי
חגית נחמיאס בוזגלו
חצתה את הכביש
ערב הוקרה עירוני לזוכי פרס ישראל
רוית אסף חוגגת יום הולדת בסטייל
יומולדת "לפנים"
מעבירים את השלטון חלק