רעננה

הנחיות לתושבי רעננה בל"ג בעומר

עיריית רעננה בהנחיות לתושבים לקראת ל"ג בעומר ומזג האוויר השרבי הצפוי

כתב לוקאל 21/05/2019
חיים ברוידא
צילום: אלן שיבר

לקראת ל"ג בעומר ועקב התפתחות תנאי שרב באזור בימים הקרובים, מוציאה עיריית רעננה הנחיות לתושבים הנחיות הנוגעות לקיום מדורה באופן בטוח וזאת על מנת למנוע גרימת נזק לגוף או לרכוש:

1. יש להדליק מדורות רק במקומות המותרים להדלקת מדורות ברחבי העיר. פרטים על המקומות המותרים לקיום מדורות ניתן לקבל באתר האינטרנט של העירייה.

2. יש לוודא כי מיקום המדורה מרוחק מצמחייה, מתקני גז ודלק, קווי חשמל, טלפון ומבנים. 

3. המדורה תתוחם באבנים, בסיס המדורה לא יעלה על 3 מטרים וגובה מערום חומרי הבעירה המשמשים לקיום המדורה לא יעלה על 1.5 מטרים.

4. הדלקת המדורה תיעשה על ידי אדם בוגר (16 לפחות) באמצעות חומרי בעירה מוצקים (גפרורים / ניירות / עצים) ולא באמצעות אמצעי בעירה נוזליים (דלק / נפט וכדומה). יש להרחיק ילדים בזמן הדלקת המדורה ולהרחיק כל חומר דליק מאזור האש. 

5. יש לכבות כיבוי מוחלט של המדורה בתום הפעילות ולהישאר כ – 15 דקות לאחר כיבויה ולוודא שהאש לא נדלקת מחדש. אין להשאיר מדורה דולקת ללא השגחה !

בכל מקרה של איבוד שליטה על המדורה או כל בעיה אחרת ניתן ליצור קשר עם מוקד כיבוי אש בטלפון 102 או ליצור קשר עם המוקד העירוני 9170* ואנו ניתן מענה מיידי 24 שעות ביממה.

בנוסף , עקב החום הכבד שישרור בל"ג בעומר ומתוך רצון לצמצם את הסכנה הכרוכה בהדלקת מדורות במזג אוויר זה, החליטה העירייה לפתוח מחר (יום רביעי) את הבריכה העירונית בחינם לתושבי העיר עד לשעה 1 בלילה, כולל הצבת מתקנים מתנפחים להנאת הילדים.  כמו כן, העירייה תפתח את מזרקות המים בספורטק נווה זמר ביום רביעי עד השעה 23:00 בלילה. אנו ממליצים להמיר את המדורות בפעילות מים מהנה זו, למען שמירה על בטיחותכם.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
שמוליק גריידי מתמודד לראשות העירייה
תינוק איבד את הכרתו ונפטר
מוזמנים להעניק משלוחי מנות לקשישים
מוזמנים להעניק משלוחי מנות לקשישים
 השרה גילה גמליאל קיימה השבוע ביקור בבית איזי שפירא ברעננה
השרה גילה גמליאל קיימה השבוע ביקור בבית איזי שפירא ברעננה
פציעות סכין קטלניות יותר לנשים
עמית סבן (שני משמאל) וחברי הכנסת הצעירה באירוע הפתיחה
כנסת ישראל - הדור הבא
חגיגות העצמאות במוזיאון ארצות המקרא
חגיגות העצמאות במוזיאון ארצות המקרא
סימה פרי תומכת בודמני