רעננה

נבחרה מנהלת חדשה לאגף חינוך

ל"קול רענן" נודע, שרויטל שפירא נבחרה לתפקיד במקום נורית דנינו. בתפקידה האחרונה שימשה מנהלת אגף חינוך על יסודי בעיריית פ"ת

זאב גולדשמיט 26/05/2019
רויטל שפירא

אגף החינוך בעירייה התחדש במנהלת חדשה. ל"קול רענן" נודע שרויטל שפירא מפתח תקוה היא מנהלת אגף החינוך בעירייה רעננה במקום נורית דנינו, שסיימה לאחרונה את תפקידה. המנהלת החדשה נבחרה פה אחד ע"י וועדה מיוחדת שמאשרת מינוי בכירים, ונבחרה לדון ב- 14 המועמדים לתפקיד.

שפירא , נשואה פלוס שלושה ילדים, שימשה בתפקידה האחרון כמנהלת אגף חינוך על יסודי בעיריית פ"ת. היתה אחראית על חמש חטיבות עצמאיות, 13 בתי ספר שש שנתיים וארבעה בתי ספר תיכוניים.  הקימה את מחלקת העצמה אישית והתנדבות רשותית, אחראית על בית הספר לשגרירים צעירים,  הקונסבטוריון העירוני וכח אדם בהוראה. בתקופתה עלה בחמישה אחוז הזכאות לתעודת בגרות.

רויטל שפירא היא בעלת תואר שני בחוג ללימודי עבודה (ניהול משאבי אנוש וייעוץ ארגוני) ותואר ראשון במנהל ופיקוח בחינוך ובתנ"ך.

בעיריית רעננה זרזו לאחרונה את איוש התפקיד, כיוון ששנת הלימודים הבאה עומדת בפתח, ועל מנהלת האגף להתחיל להכין את שנת הלימודים הבאה. בניסיון להקטין את ההוצאה הכספית, מינהל החינוך הופך מעתה לאגף.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
כביש 859 יוצא לדרך
כביש 859 יוצא לדרך
מסע הקניות שלי לחג בחצי חינם
מסע הקניות שלי לחג ב"חצי חינם"
תלמידי החינוך המיוחד ממתינים לפתרון
השן הבריאה
"לקח לריאות": שן הוצאה מריאה של קשיש
נעצר חשוד בניסיון תקיפת רב
הפנינג ספורט לכל המשפחה
לימודי תעודה
לימודי תעודה – מסלולים אפשריים
פועל נפל מגובה בבית שמש - מצבו קשה
פועל נפל מגובה בבית שמש - מצבו קשה