רעננה

מנהלת חדשה לאגף מערכות מידע ומיחשוב

דגנית בן יעקב תהיה אחראית על גיבוש ויישום מדיניות מערכות מידע והובלת מערך עיר חכמה ודיגיטלית. ברוידא: "דגנית מביאה ניסיון רב בארגונים עוצמתיים"

זאב גולדשמיט 27/05/2019
דגנית בן יעקב

דגנית בן יעקב מונתה היום למנהלת אגף מערכות מידע (מנמ"ר) בעיריית רעננה. לבן יעקב ניסיון רב שנים בתחום מערכות המידע, והיא תהיה אחראית בין השאר על גיבוש ויישום מדיניות מערכות המידע בעירייה והובלת מערך עיר חכמה ודיגיטלית.

דגנית בן יעקב נבחרה ע"י  ועדת המכרזים לתפקיד מנהלת אגף מערכות מידע בעיריית רעננה. לבן יעקב ידע וניסיון רחב בתחום מערכות המידע. טרם מינויה ברעננה היא מילאה שורה של תפקידים בכירים במשק, בין השאר כיועצת ארגונית, סמנכ"לית ומנהלת מחקר ופיתוח בחטיבת הדיגיטל בקבוצת הטכנולוגיה של חברת אמדוקס, סמנכ"לית טכנולוגיות בחטיבת הדליברי של אמדוקס  ותפקידים בכירים נוספים. היא בעלת תואר במדעי המחשב מהטכניון בחיפה/  

במסגרת תפקידה כמנהלת אגף מערכות המידע, תהיה אחראית בן יעקב על גיבוש ויישום מדיניות מערכות המידע ברשות, תכנון והובלת תוכניות עבודה, תוכניות אסטרטגיות וניהול התקציב בתחום מערכות המידע, פיתוח וייזום חידושים בתחום הדיגיטל והמערך המקוון ברשות, הובלת מערך עיר חכמה ודיגיטלית בעירייה ועוד/

ראש עיריית רעננה, חיים ברוידא: "ברכות לדגנית על בחירתה למנהלת אגף מחשוב ומערכות מידע. דגנית מביאה ניסיון רב באירגונים משפיעים ועוצמתיים. יחד עם הכישורים המוכחים שלה היא תקדם את האגף גם בתחום תכנית עיר חכמה ומול יעדים שמציב לנו העולם הדיגיטלי החדש".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מהפכת התחבורה הציבורית בפת
מהפכת התחבורה הציבורית בפ"ת
הולכי רגל בעיר
כ"ס מגבירה את ההסברה בנושא רכיבה בטוחה
מה מצבה של שונית האלמוגים באילת?
שבלולי קינמון ושקדים
מחדל בטיחותי מול בניין העירייה הישן
מיון חדש ב"וולפסון"
אישום: סחרו בסמים בהזדמנויות רבות
הולכת רגל נפצעה בינוני בעיר אזור