רעננה

תרומה של 25,000 ש"ח לביה"ח לוינשטיין

משה פדלון, ראש עיריית הרצליה ונציגי החטיבות והתיכונים בעיר העניקו תרומה אשר תשמש את המרכז החינוכי-שיקומי לילדים בבית החולים

כתב לוקאל 28/05/2019
מימין לשמאל: אתי לייכט, מנהלת המרכז החינוכי-שיקומי בלוינשטיין, ד
צילום באדיבות דוברות בית החולים לוינשטיין

משה פדלון, ראש עיריית הרצליה, הגיע בשבוע שעבר לבית החולים לוינשטיין, כשהוא מלווה בנציגי חטיבות ותיכונים בעיר הרצליה, אשר נרתמו במסגרת "יום המעשים הטובים" לקיום הפנינג מכירות מיוחד שהכנסותיו הוקדשו לטובת המרכז החינוכי-שיקומי הפועל בבית החולים לוינשטיין.

ראש העיר ובני הנוער נפגשו עם מנהל ביה"ח לוינשטיין, פרופ' עמירם כ"ץ, מנהל ביה"ח לוינשטיין הנכנס בחודש יולי לתפקידו, ד"ר חגי אמיר, ד"ר שרון שקלאי, מנהלת המחלקה לשיקום ילדים ונוער, אתי לייכט, מנהלת המרכז החינוכי-שיקומי בלוינשטיין וצוות המורות במרכז.

במהלך המפגש מסר ראש העיר את הכסף שנאסף לטובת בית החולים ושיבח את ההירתמות של בני הנוער בעירו. מנהל ביה"ח לוינשטיין העניק בסיום המפגש תעודות הוקרה לנציגי כל אחד מבתי הספר ולעיריית הרצליה והודה מקרב לב על התרומה שהועברה.

ד"ר שרון שקלאי, מנהלת המחלקה לשיקום ילדים ונוער בלוינשטיין, ציינה כי פרט לתרומה שהועברה התקיימו גם פעילויות מוצלחות מאוד של בני הנוער עם הילדים המאושפזים וקראה להמשך שיתוף פעולה חשוב זה גם בהמשך.

משה פדלון, ראש עיריית הרצליה: "כל הכבוד למחווה היפה של התלמידים. היוזמה היא ביטוי לערכי ההתנדבות והנתינה למען האחר שמערכת החינוך העירונית, הפורמלית והבלתי פורמלית, מעודדת ומטפחת בקרב בני הנוער בהרצליה".

המחלקה לשיקום ילדים ונוער בלוינשטיין היא מחלקה מקצועית ומנוסה המטפלת בבני 18-2 שחוו סוגים שונים של חבלות או מחלות כמו תאונות דרכים, נפילות, פעולות טרור, ניתוחים, גידולים, פגיעות במערכת העצבים ופגיעות אורתופדיות, אשר זקוקים לשיקום או להערכה תפקודית. במחלקה הילדים משיגים את התפקוד הטוב ביותר ועצמאות מירבית, ועוברים הכנה להשתלבות מחודשת בבית, בביה"ס ובקהילה. 

עוד ברעננה
הרבה חן בן אור צפוני, עירית בר ואנה פוזמנטיר. יש להן בית
זאב גולדשמיט 15/08/2019
דורית בן עזרא ובר פהימה
זאב גולדשמיט 18/06/2019
עוד רינת ברוך. בכוח האהבה והקבלה
זאב גולדשמיט 13/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
נעצרו חשודים בהברחת נשים ובסחר בבני אדם
נעצרו חשודים בהברחת נשים ובסחר בבני אדם
המנהלת סיגל דוד וצוות תיכון הראשונים בהרצליה
פרס החינוך הארצי
רעננה במקום ה–9 בנתוני גיוס בנים
התחדשות עירונית ברח' אורוגוואי
"מקומי ברעננה"
יור לשכת שמאי מקרקעין, חיים מסילתי
מחירי השכירויות ממשיכים לעלות
יונתן אלקובי, עידו רוזנטל, והמתנדב ברי שמיר
מחלום למציאות
מנהלות ומנהלי המחלקות המצטיינים יחד עם ראש העיר רפי סער ומנכל העירייה איתי צחר
ראויים לשבח