רעננה

השתקפויות על הרצף

דיירים המתגוררים בדיור קהילתי של בית אקשטיין ברעננה מציגים בתערוכת צילום יוצאת דופן ומרגשת

כתב לוקאל 29/05/2019
אורית מוסלי. למדנו לאהוב את השונות שלנו
צילום: יח"צ

תערוכת צילום יוצאת דופן ומרגשת במיוחד מוצגת במהלך השבוע הקרוב במרכז ענב לתרבות בתל אביב. העבודות בתערוכה, תחת הכותרת "השתקפויות", הן פרי יצירותיהם של אנשים עם אוטיזם, דיירי בית אקשטיין מקבוצת דנאל, במסגרות הדיור יקותיאל ונווה זמר, אשר השתתפו בסדנת צילום שנתית. היצירות צולמו ונבחרו ע"י הדיירים עצמם והתערוכה הינה חלק מהעבודה המקצועית, העוטפת את יסודות הצילום, שנלמדו ויושמו בסדנת הצילום במסגרות.

אורית מוסלי, דיירת בדיור קהילתי של בית אקשטיין ברעננה, הציגה את התמודדותה במהלך השנים לחיים משמעותיים למרות הקשיים: "הנושא שצילמתי הוא פרחים. גם אנחנו  - כשמשקים ומטפחים אותנו אנחנו פורחים. דרך הסדנה והתערוכה למדנו עוד על השונות שלנו, להעריך אותה ולאהוב אותה".

יגאל נחתומי מנכ"ל בית אקשטיין מקבוצת דנאל: "במערכי הדיור שלנו, ברחבי הארץ, אנו מאפשרים למטופלים לקיים ככל הניתן חיים תקינים ונורמטיביים, לחלום ולממש את החלום, ואנו מלווים אותם באהבה, בחיבוק ובסיוע".

"בית אקשטיין" מקבוצת דנאל, הינו הארגון הגדול והמוביל בארץ את תחום החינוך ומתן השירותים לאנשים עם צרכים מיוחדים בטווח גילאים רחב. הארגון פועל למעלה מ- 30 שנה, מפעיל מסגרות במספר תחומים על פני הרצף: חינוך, דיור, תעסוקה והשמה ומספק שירותים  לאנשים ממגוון אוכלוסיות: לקויי למידה, לקויי הסתגלות, קשיים רגשיים, אנשים על הרצף האוטיסטי ובעלי מוגבלות שכלית התפתחותית, במטרה לאפשר לשפר את איכות חייהם ולממש את חלומותיהם. הארגון מספק שירותים לילדים ובוגרים בכ- 60 מסגרות בפריסה ארצית וב – 19 בתי ספר לחינוך מיוחד".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
משלחת אולימפיאדת הילדים
אולימפיאדת הילדים לרשויות מקומיות
הנעדר באינדונזיה אביב משל הוכר כמי שמקום קבורתו לא נודע
מירי בוהדנה בביקור במוקד הלאומי של מדא
מירי בוהדנה סיימה קורס מגישי עזרה ראשונה של מד״א
יונתן ילון
"כורש" - ספרו החדש של יונתן ילון
מכבידנט  קיבלה את תו התקן יהלום
מכבידנט קיבלה את תו התקן "יהלום"
יושבת ראש מכבי רעננה, זיוה לב דגן, הודיעה על התפטרותה
ג'ף רוזן במו"מ לרכישת מכבי רעננה
לראשונה: ספרייה מגדרית
פועל בניין נפצע בינוני - עד קשה בפתח תקווה
פועל בניין נפצע בינוני - עד קשה בפתח תקווה