רעננה

קמפוס אמדוקס יהפוך לפארק הייטק

קמפוס אמדוקס יהפוך לפארק הייטק בהשקעה של שני מליארד שקלים, יבנו מגדלי משרדים, בית מלון ועוד

זאב גולדשמיט 04/06/2019
קמפוס אמדוקס יהפוך לפארק הייטק
צילום: יח"צ

בנייני המשרדים שמאכלסת כיום חברת "אמדוקס" בצומת רעננה מרכז יהפכו לאחד ממתחמי ההייטק הגדולים בישראל. המתחם יקבל את השם Infinity Park, כאשר הבניינים הקיימים ישופצו וישודרגו ובמקביל ייבנו עשרות אלפי מ"ר של משרדים.

על כך דיווחו השבוע החברות ריט 1 (Reit 1) וס.ע.ן זהב, יזמיות הפרויקט, שהשקעתן הכוללת בפארק מוערכת בכשני מיליארד שקלים שיושקעו לאורך שלבי הבניה המתוכננים.

 הפארק ישתרע על פני 55 דונם שיכילו כ-350,000 מ"ר של משרדים ובנייתו מורכבת ממספר שלבים: בשלב הראשון יוקם מגדל אייקוני בארכיטקטורה חדשנית שיהוה המגדל הראשון מסוגו בשרון. מגדל המשרדים המתוכנן יהיה בן 30 קומות והוא יכלול סה"כ כ-58,000 מ"ר (בכל קומה ייבנו 1900–2100 מ"ר). המגדל מתוכנן על ידי משרד האדריכלים הגדול בישראל, יסקי-מור-סיון שנתן את הדגש על סביבת עבודה, חדשנית, מתקדמת אורבנית ונוחה. במקביל יבנו בפארק כ-10,000 מ"ר נוספים הכוללים מסחר, פנאי ובילוי. עבודות אלה צפויים להסתיים בסוף שנת 2022 עם מעבר אמדוקס לקמפוס החדש אותו היא בונה.

החלק השני של הפארק שמשמש כיום כקמפוס אמדוקס ישופץ ויהפוך ל- Infinity Campus  מורכב מ-4 בניינים, בני 10 קומות, שכל אחד מהם יכלול שטח של 10,000ובנייןInfinity Plaza , ובו קומות גדולות ומרווחות שיועדו בעיקר לחברות גדולות ובוגרות. הבניין יכלול 50,000 מ"ר של מרחבי עבודה.

במתחם Infinity Park מתכננים לבנות גם מלון עסקים, חדר כושר, מרכז כנסים ומיני אמפי תיאטרון. את הפארק תחצה שדרה אורבנית ירוקה, העתידה להפוך ללב הפועם שלו ובו יוקמו מסעדות, בתי קפה, דוכני אוכל ועסקים שיציעו שירותים נלווים לרווחת הדיירים. כמו כן, יכלול הפארק גם שישה דונם של שטחים ירוקים בעיצובו של אדריכל הנוף הבריטי, John Hyland, ממשרד האדריכלים.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
תנו לקרוא בשקט
תלמידים ותיקים במפגש עירוני בבתי הספר בהרצליה
סבתא הולכת לכיתה א'
הרחבת ביס בגין , צילום הדמייה
מוסדות לימוד חדשים יוקמו בהוד השרון
תלמיד תקף מורה ושבר את אפה
נדחו העררים נגד תוכנית ביג פאשן גלילות
אחלה פינאלה
יאיר ורדי מנכ"ל מרכז סוזן דלל מקבל פרס מפעל חיים
הרוג בתאונת עבודה בצור יגאל
הרוג בתאונת עבודה בצור יגאל