רעננה

חדש ברעננה - ריקודי עם בפארק

רבים הגיעו באופן ספונטני לפארק רעננה לריקודי עם , בקיץ יהפוך לקבוע ויתקיים מידי מוצאי שבת ברחבה ליד האגם ובית הקפה

זאב גולדשמיט 05/06/2019
 רעננה - ריקודי עם בפארק
צילום: זאב גולדשמיט

עיריית רעננה הבטיחה לחדש מסורת של ריקודי עם, והנה זה החל. אתמול (שלישי) נצפו ברחבה שליד בית הקפה "מנדרין" שבפארק רעננה מעל מאתיים איש ואישה, שבאווירה שמחה פיזזו ורקדו במעגלים ריקודי עם ומחולות.

האירוע היה ספונטני וללא פירסום מסודר, למעט עדכונים בפורום של ארגון הרוקדים, שגרם לאנשים לצאת מהבית. מחולות וריקודי עם נוספים צפויים להתקיים במהלך הקיץ בפארק רעננה מידי מוצאי שבת ללא תשלום. האירוע הראשון הוקדם לרגל חג השבועות.

"זה ממש כייף לרקוד באוויר הפתוח, חיכינו לזה הרבה שנים" אמרה אחת הרוקדות. נדב רצאבי הרענני היה אחראי על הארגון, כשעל המוסיקה היו אחראים ערן ביטון ואלעד שטמר.

 לחלק השני של הריקודים הגיעו ראש העיר, חיים ברוידא וחברת המועצה איילת ארז סגן. "אני רואה שאנשים שמחים. רעננה עיר שוחרת תרבות וזמר, וריקודי עם ברעננה זו הגשמת חלום עבורי" אמר ברוידא, שהבטיח כי זו רק סנונית ראשונה בתכניותו לחופשת הקיץ.

נדב רצאבי: " היה מרענן לראות כל-כך הרבה אנשים רוקדים מחולות ברעננה. היו לפחות מאתיים איש, וזה יפה כי במקום מקביל שרוקדים כל השנה, פתחו בחינם לכבוד שבועות באופן חד פעמי. הפעם הקדמנו לאמצע השבוע כיוון שבמוצאי שבת הקרוב זה חג, אבל משבוע הבא אעשה פרסום מסודר, ומקווים שיבואו יותר, כי ברעננה יש רבים שאוהבים ריקודי עם. החל ממוצאי השבת הבאה תהיה בחסות העירייה הרקדה פתוחה ללא תשלום, והקהל מוזמן. אני מודה לראש העיר ברוידא, ולמנהל רשות הספורט אלה ביאר, שתמכו ויזמו את ההרקדה".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מהודו ליהדות
מהודו ליהדות
משדרגים את אזור התעשייה ברעננה
איך לשמור על ערך הרכב לפני מכירתו?
איך לשמור על ערך הרכב לפני מכירתו?
'תאגיד המים שגה בחיוב החשבון שלי'
ט"ו בשבט טעים
המשטרה חוקרת עוקץ אשראי נרחב
חשד: הציג את עצמו כמטפל הוליסטי וביצע עבירות מין באישה
פרטים חדשים מחקירת קריסת העגורן שהרג את נטע רוטמן ז"ל