רעננה

ג'ף רוזן במו"מ לרכישת מכבי רעננה

ראש העיר , חיים ברוידא, שמנהל את המגעים עם רוזן. אמר: "אני תקווה שג'ף רוזן אכן יקבל חסות על הקבוצה ומאמין שזה יקדם את הספורט ברעננה ואת בני העיר המככבים בקבוצה כיום". יושבת ראש מכבי רעננה, זיוה לב דגן, הודיעה על התפטרותה.

זאב גולדשמיט 10/06/2019
יושבת ראש מכבי רעננה, זיוה לב דגן, הודיעה על התפטרותה
צילום: זאב גולדשמיט

דרמה במועדון הכדורסל מכבי רעננה. ראש העיר חיים ברוידא אישר שהוא מנהל מגעים מתקדמים עם המיליונר היהודי ג'ף רוזן לרכישת קבוצת הכדורסל מכבי רעננה. במועדון מכבי רעננה קיבלו זאת בהפתעה, והיושבת ראש זיוה לב דגן שוחחה עם ברוידא והודיעה על התפטרותה.

ברוידא מנהל מגעים עם מזה שלושה חודשים עם נציגיו של רוזן, כשהמטרה היא לקדם את הקבוצה תוך השקעה כספית גדולה יותר. היום מכבי רעננה הקבוצה היא עירונית, ולמרות שהקבוצה מגייסת ספונסרים בעצמה, עיקר התקציב שלה מגיע מהעירייה.

"הספורט ברעננה הופך יותר ויותר למקצועני ורשות מקומית לא יכולה לעמוד וגם לא צריכה לשאת בנטל ההוצאות הגבוהות מעבר לתמיכה השנתית" אמר ברוידא. "רוזן הוא הבעלים של מכבי חיפה בכדורסל. בחמש השנים האחרונות השקיע כ 120 מיליוני שקלים והביא את מכבי חיפה להישגים ובזכות התמיכה שלו חזרה הקבוצה השנה לליגת העל, במידה רבה על חשבון הקבוצה שלנו "עירוני יובלים רעננה" שסיימה במקום הראשון וכשלה בשלב הפלייאוף.
בשעתו הייתי בין המתנגדים לאיחוד קבוצות הכדורסל של רעננה והרצליה ולו בגלל העובדה שהשם שניתן לקבוצה "בני השרון" לא היה בו כל זהות רעננית ורוב ההוצאות על הקבוצה במיליוני שקלים ניכפו על גב קופת העירייה.
אני תקווה שג'ף רוזן אכן יקבל חסות על הקבוצה ומאמין שזה יקדם את הספורט ברעננה ואת בני העיר המככבים בקבוצה כיום. זה יהיה הישג לספורט ברעננה אם אדם כמו ג'ף רוזן יקח על עצמו את ניהול המועדון".

כאמור, זיווה לב דגן הודיעה לברוידא שהיא מסיימת את תפקידה. "הודעתי לראש העיר על פרישתי, כי היינו שמורת טבע בכדורסל, ואני מאוד מאמינה בדרך הנוכחית של ניהול עם ספונסרים קטנים שמחברים אותם לקהילה וקידום שחקני בית צעירים. מה שעשינו עד היום היתה הדרך הנכונה, והיה צריך לתת לזה המשכיות. בתקציב מינימום שנמטוך מרוב המועדונים בליגה הלאומית הגענו לחצי גמר הפלייאוף עם חצי קבוצה שהם בוגרי המחלקה, והקבוצה שהדיחה אותנו היא הכי עשירה בארץ שגם העפילה לליגת העל. זה בסדר שראש העיר חושבת אחרת ממני, אבל אני טיפוס טוטאלי, לא יודעת לעשות שקר בנפשי".

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 22/08/2019
זאב גולדשמיט 15/08/2019
רוני קידר. עזב לאחר 16 שנים
זאב גולדשמיט 08/08/2019
יהל מלמד (משמאל) ואיתי גבע. להתקדם במכבי רעננה
זאב גולדשמיט 07/08/2019
אבנר יאור. סגל צעיר ותוסס
זאב גולדשמיט 31/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מגנט שירות עד הבית
חדש: שירות עד הבית לשורדי השואה
במסוק  לצנתור
במסוק לצנתור
דרך פתוחה לגוש דן
דרך פתוחה לגוש דן
תלמידות רעננה לטובת ילדים עם מוגבלות
תלמידות רעננה לטובת ילדים עם מוגבלות
תמונות הזוכים ותמונות מהתחרות
רעיונות חדשים לחדשנות עירונית
רכב התהפך בסמוך לנמל אשדוד
רכב התהפך בסמוך לנמל אשדוד
נבחר לקדנציה שלישית
בת שבע משה, מנכלית העמותה היוצאת ושתי חניכות מהמרכז ברגע הזכייה
"יזם השנה 2019"