רעננה

נזק רב בשריפה בדירה ברעננה

שריפה פרצה בדירה ברחוב בורוכוב. דיירי הבניין התפנו במהירות מדירותיהם. איש לא נפגע, אך נזק רב נגרם לדירה שבשלב זה לא שמישה למגורים

מיכאל פרוסמושקין 10/06/2019
נזק רב בשריפה בדירה ברעננה
צילום: מיכאל פרוסמושקין

נזק רב נגרם הבוקר (שני,10.6.19) בשריפה שפרצה בדירה ברעננה.

סמוך לשעה 10 בבוקר התקבל דיווח על שריפה שפרצה בבניין ברחוב בורוכוב 25 ברעננה. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות כיבוי, מד"א, משטרה, סיירי ביטחון של העירייה ויחידת האכיפה העירונית. הכוחות זיהו עשן רב שיצא מדירה בקומה השנייה של הבניין בן הארבע קומות.

לוחמי האש, בפיקודו של רב רשף גבי בוקובזה, התיזו תחילה מים דרך החלונות של הדירה ובהמשך פרצו פנימה דרך הדלת. לוחמי האש ביצעו סריקה בדירה על מנת לשלול הימצאות לכודים. לאחר שהתברר כי הדירה היתה ריקה, פעלו הכבאים להשתלט על האש. עוד בטרם הגעת כוחות הכיבוי, החלו דיירי שאר הדירות בבניין  להתפנות בכוחות עצמם.  

האירוע אומנם נגמר ללא נפגעים, אך לאחר שהושגה שליטה על האש התברר כי נזק רב נגרם לדירה. מוקד השריפה היה בחדר שינה, אך גם חדרים סמוכים נפגעו קשות יחסית הן מנזקי האש והן כתוצאה מפיח. כמו כן, נזק קל נגרם לחלון בדירה בקומה השלישית.

חוקר שריפות הגיע לזירה והחל בבדיקת נסיבות פרוץ האש. השריפה פרצה זמן קצר לאחר שבעל הדירה יצא מהדירה לסידורים. עם קבלת הדיווח על השריפה הוא הוקפץ למקום ונאלץ לראות את הנזק הרב שנגרם לדירה.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הרב דר מיכאל לייטמן
צעד קטן של התחשבות, צעד גדול לחברה
רשת המטרו מגיעה לשרון
מחברים את מורשה למרכז העיר
דד ליין לעיריית רעננה בנושא הנתצ
דד ליין לעיריית רעננה בנושא הנת"צ
יורחבו הקריטריונים לדיור בהישג יד בתא
יורחבו הקריטריונים לדיור בהישג יד בת"א
מרכז הכשרה נח"ת
היערכות כנגד מפגע היתושים
היערכות כנגד מפגע היתושים
רפי רפאלי
תביעת רפי רפאלי: חסינות לסייר ביטחון – העירייה תצורף כנתבעת