רעננה

מרעננה לנבחרת הסלסטה

שמעתם פעם על שחקן נבחרת אורוגוואי שמשחק בישראל? אז קבלו את אוריאל טרוצקי, שחקנה של מכבי רעננה, שמספר על ההתרגשות בזימון לנבחרת הדרום אמריקאית ומסכם את העונה של קבוצתו בישראל

זאב גולדשמיט 12/06/2019
אוריאל טרוצקי. מרעננה לנבחרת אורוגוואי
צילום: זאב גולדשמיט

אוריאל טרוצקי, שחקנה של מכבי רעננה בכדורסל, יצא השבוע לאורוגוואי כדי להצטרף לסגל המורחב של נבחרת אורוגוואי לקראת משחקי הפאן אמריקה. טרוצקי מחזיק באזרחות אורוגוואית, שכן הוא נולד במדינה זו ועלה לארץ בגיל 13, מה שאיפשר את הקריאה לנבחרת הסלסטה. הזימון שלו מגיע לקראת אירוע הספורט הגדול של יבשת אמריקה בהשתתפות ספורטאים מכל ענפי הספורט. סביר שעד לתחילת האליפות ב-26 ביולי יהיו ניפויים, אבל טרוצקי קיבל מסרים שהוא בכל מקרה צפוי להיכלל בסגל הלאומי.                          

טרוצקי גדל במחלקת הנוער של הפועל כפר סבא והמשיך לשלוש עונות מוצלחות בקבוצה הבוגרת עד שעבר לפני שנה לרעננה. נראה שההצלחה שלו ברעננה לא נעלמה מעיני האורגוואים. במדי רעננה טרוצקי קלע בממוצע 6.4 נקודות למשחק, קלט בממוצע 3.7 ריבאונדים וברעננה היו מרוצים מהשתלבותו.                                       

רגע לפני שנסע תפסנו לשיחה את טרוצקי, שאמר: "עבורי זו הולכת להיות חוויה מטורפת לשחק עם שחקנים גדולים כמו ג'ייסון גריינג'ר ואסטבן באטיסטה ששיחק במכבי ת"א. מדובר במשחקים אולימפיים דל אמריקה בארגון הועד האולימפי. זו אליפות שיכולה לחשל אותי".

אוריאל, איך אתה מסכם את העונה שלך ברעננה?

"מבחינה אישית אני מרגיש שעשיתי התקדמות ומקווה להמשיך ברעננה גם בעונה הבאה. מבחינה קבוצתית זו הייתה אכזבה שלא הגענו לגמר ואולי היה לנו סיכוי לעלות לליגת העל. יכול להיות שניצחנו יותר מידי ברצף בתחילת העונה, ובהמשך זה היה בעוכרינו. אם היינו מגיעים לפלייאוף כאנדרדוג, היה לנו יותר סיכוי להצליח".

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 13/11/2019
זאב גולדשמיט 12/11/2019
זאב גולדשמיט 07/11/2019
זאב גולדשמיט 07/11/2019
זאב גולדשמיט 30/10/2019
זאב גולדשמיט 23/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
גבר נדקר בתל אביב - מצבו בינוני
גבר נדקר בתל אביב - מצבו בינוני
שיח ההיביסקוס המפואר, למה לגזום?
למה לגזום שיח מטופח שעושה צל על המדרכה?
"אסור לחכות לקורבן הבא"
דפקו שעון
עברו לשעון חורף
שמונה מי יודע?
שמונה מי יודע?
הפוליטיקה של רעננה
הפוליטיקה של רעננה
תביעת פיצויים נגד העירייה: עץ נפל על האופנוע
תביעת נגד העירייה בגלל עץ שנפל על האופנוע
צפריר רוזן
מעיריית כפר סבא לעיריית חיפה