רעננה

מנהלת חדשה לתיכון מטרו ווסט רעננה

ניצה חן, מנהלת בית ספר פעמונים, מונתה למ״מ מנהלת תיכון מטרווסט לשנת הלימודים תש״פ ותחליף את אמנון בר נתן שיוצא לשנת שבתון

כתב לוקאל 16/06/2019
ניצה חן,תנהל את תיכון מטרו ווסט
צילום באדיבות עיריית רעננה

ניצה חן מונתה למ״מ מנהלת תיכון מטרווסט לאחר שגברה על המועמדים האחרים ונבחרה על ידי ועדה מקצועית בהשתתפות רויטל שפירא, מנהלת אגף החינוך החדשה בעיריית רעננה, נציגים בכירים מהעירייה ונציגי משרד החינוך. חן התמודדה בהליך פומבי מסודר בהתאם לתנאי הסף של משרד הפנים ומשרד החינוך.

ניצה חן תושבת העיר, בעלת וותק של כ 25 שנים במערכת החינוך ברעננה, מתוכן ניהלה בחמש השנים האחרונות את בי״ס פעמונים בעיר והביאה אותו להישגים רבים. קודם לכן שימשה חן במגוון תפקידים במערכת החינוך העירונית, ביניהם כיועצת וסגנית מנהל בתיכון מטרווסט, שם התחילה את דרכה המקצועית.  לחן תואר ראשון מהאוניברסיטה העברית בחינוך וסוציולוגיה ותואר שני מאוניברסיטת בר אילן בתקשורת ציבורית.

חן תחליף בשנת הלימודים הקרובה את מנהל בית הספר אמנון בר נתן, אשר יוצא לשנת שבתון.

ראש העיר חיים ברוידא: "שמו של תיכון מטרווסט הולך לפניו בזכות רמת החינוך הגבוהה, האיכות והמקצועיות. היה לי חשוב למנות מ״מ בעלת כישורים ויכולות גבוהות ועם הניסיון המתאים במטרה להמשיך ולהצעיד את תיכון מטרווסט קדימה. אני מאחל לניצה חן הצלחה ובטוח כי תתרום רבות בשנה זו״.

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 20/11/2019
זאב גולדשמיט 18/11/2019
זאב גולדשמיט 11/11/2019
זאב גולדשמיט 08/11/2019
זאב גולדשמיט 27/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מפגש ברוח 'קרמבו'
יער חדרה כמוקד תיירות ארצי
תלמידים בעת הביקור בפלורידה
לגעת בחלל
גני ילדים על שמן של רונה רמון ז"ל והנווטת תמר אריאל ז"ל
השקה טופ
"עולם חומרי"
סוגי סחורות חקלאיות במסחר עצמאי
דורה , כרגע במקום הראשון בטבלה
ליגת העל של איגוד הכדורשת סגרה השבוע את סבב משחקים א'.