רעננה

מנהלת חדשה לתיכון מטרו ווסט רעננה

ניצה חן, מנהלת בית ספר פעמונים, מונתה למ״מ מנהלת תיכון מטרווסט לשנת הלימודים תש״פ ותחליף את אמנון בר נתן שיוצא לשנת שבתון

כתב לוקאל 16/06/2019
ניצה חן,תנהל את תיכון מטרו ווסט
צילום באדיבות עיריית רעננה

ניצה חן מונתה למ״מ מנהלת תיכון מטרווסט לאחר שגברה על המועמדים האחרים ונבחרה על ידי ועדה מקצועית בהשתתפות רויטל שפירא, מנהלת אגף החינוך החדשה בעיריית רעננה, נציגים בכירים מהעירייה ונציגי משרד החינוך. חן התמודדה בהליך פומבי מסודר בהתאם לתנאי הסף של משרד הפנים ומשרד החינוך.

ניצה חן תושבת העיר, בעלת וותק של כ 25 שנים במערכת החינוך ברעננה, מתוכן ניהלה בחמש השנים האחרונות את בי״ס פעמונים בעיר והביאה אותו להישגים רבים. קודם לכן שימשה חן במגוון תפקידים במערכת החינוך העירונית, ביניהם כיועצת וסגנית מנהל בתיכון מטרווסט, שם התחילה את דרכה המקצועית.  לחן תואר ראשון מהאוניברסיטה העברית בחינוך וסוציולוגיה ותואר שני מאוניברסיטת בר אילן בתקשורת ציבורית.

חן תחליף בשנת הלימודים הקרובה את מנהל בית הספר אמנון בר נתן, אשר יוצא לשנת שבתון.

ראש העיר חיים ברוידא: "שמו של תיכון מטרווסט הולך לפניו בזכות רמת החינוך הגבוהה, האיכות והמקצועיות. היה לי חשוב למנות מ״מ בעלת כישורים ויכולות גבוהות ועם הניסיון המתאים במטרה להמשיך ולהצעיד את תיכון מטרווסט קדימה. אני מאחל לניצה חן הצלחה ובטוח כי תתרום רבות בשנה זו״.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מגבירים אכיפה נגד משליכי פסולת בחופים
גדמי העצים שנכרתו ברחוב הרצל
מדוע נכרתו שני עצים ברחוב הרצל בכ"ס?
פרס הפוסטר המקורי הוענק לנבחרת הרובוטיקה של בית הספר דביר מחולון
רובוטריקים
אישום: תקף עובדי פאב ואיים עליהם
אישום: תקף עובדי פאב ואיים עליהם
"השהות בגינה עבור ילדינו לא נעימה ומסוכנת"
בן 17 מכפס סחט קטינות וביצע עבירות מין באמצעות הרשת
אישום: בן 17 מכפ"ס סחט קטינות וביצע עבירות מין באמצעות הרשת
עבודות בצומת רעננה
מתווך החלומות