רעננה

סיור שטח באתרי ההתחדשות העירונית ברעננה

ראש העיר רעננה, חיים ברוידא אירח בלשכתו את יו"ר הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית חיים אביטן, בשבוע שעבר

כתב לוקאל 17/06/2019
ראש העיר רעננה חיים ברוידא, וחיים אביטן, יו
צילום באדיבות דוברות עיריית רעננה

חיים אביטן, יו"ר הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, ביקר ביום חמישי האחרון (13.6.19) ברעננה עם צוותו, וקיים סיור מונחה בעיר ומפגש עם ראש העיר, חיים ברוידא, בכירי העירייה והצוותים המקצועיים, שהתמקד בצרכי ההתחדשות העירונית ברעננה.

אביטן ביקר בעיר ביוזמת ראש העיר חיים ברוידא, אשר הזמינו לבחון את מוקדי ההתחדשות העירונית ואת הצורך המוחשי הקיים בעיר בביצוע פרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38, לצד תנופת הבנייה החדשה בה.

במהלך הביקור, קיימו אביטן וצוותו דיון מקצועי מעמיק עם ראש העיר חיים ברוידא, בכירי העירייה ואנשי המקצוע, אודות החשיבות הגבוהה של ההתחדשות העירונית בעיר  והצורך בתמיכה בה, הן מתוך הצורך העולה מהשטח והן מתוקף החשיבות לשמירה על בטיחותם של הדיירים המתגוררים בבניינים ישנים, ובהרחבת ערוצי בנייה אלו כמקור להגדלת היצע הדיור בעיר ובמדינה ככלל. אביטן ציין לטובה את שיתוף הפעולה עם עיריית רעננה וסוכם על המשך עבודה משותפת סביב תכנון וקידום פרויקטים בעיר.

אביטן התרשם עמוקות מהחשיבות הגבוהה שנושאת ההתחדשות העירונית בסדר היום הציבורי בעיר, וציין בין היתר בדבריו: "לאחר פגישה מוצלחת וסיור בשטח עם ראש העיר וצוותו אנו מבינים את חשיבות ההתחדשות העירונית ברעננה. לכן, נמצא את הדרך לקידום ומימון תכנון מתחמים בהתחדשות עירונית בפינוי בינוי. אני שמח לראות את שיתוף הפעולה מצד ראשי הערים שמבינים כי ההתחדשות העירונית צריכה לעמוד בראש סדרי העדיפויות".

ראש העיר רעננה הודה לאביטן על ביקורו ועל תמיכתו בהתחדשות העירונית בעיר, והעניק לו מגן הוקרה, להמשך שיתוף פעולה מוצלח למען העיר ותושביה.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
יש פתרון בילוי לילדים לימי החופש
עשרות משתתפות במשט הוורוד
עשרות משתתפות ב"משט הוורוד"
דניאל עטר, יור קקל
עצמאות פרטית לעשרות חיילים בודדים
שבעה מי יודע?
שבעה מי יודע?
בואינג קובעת שיאים חדשים של מסירת מטוסים
'התקבלה הכרעה דמוקרטית'
סופי גולדהרוש
צעירה לנצח
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון