רעננה

סיור שטח באתרי ההתחדשות העירונית ברעננה

ראש העיר רעננה, חיים ברוידא אירח בלשכתו את יו"ר הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית חיים אביטן, בשבוע שעבר

כתב לוקאל 17/06/2019
ראש העיר רעננה חיים ברוידא, וחיים אביטן, יו
צילום באדיבות דוברות עיריית רעננה

חיים אביטן, יו"ר הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, ביקר ביום חמישי האחרון (13.6.19) ברעננה עם צוותו, וקיים סיור מונחה בעיר ומפגש עם ראש העיר, חיים ברוידא, בכירי העירייה והצוותים המקצועיים, שהתמקד בצרכי ההתחדשות העירונית ברעננה.

אביטן ביקר בעיר ביוזמת ראש העיר חיים ברוידא, אשר הזמינו לבחון את מוקדי ההתחדשות העירונית ואת הצורך המוחשי הקיים בעיר בביצוע פרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38, לצד תנופת הבנייה החדשה בה.

במהלך הביקור, קיימו אביטן וצוותו דיון מקצועי מעמיק עם ראש העיר חיים ברוידא, בכירי העירייה ואנשי המקצוע, אודות החשיבות הגבוהה של ההתחדשות העירונית בעיר  והצורך בתמיכה בה, הן מתוך הצורך העולה מהשטח והן מתוקף החשיבות לשמירה על בטיחותם של הדיירים המתגוררים בבניינים ישנים, ובהרחבת ערוצי בנייה אלו כמקור להגדלת היצע הדיור בעיר ובמדינה ככלל. אביטן ציין לטובה את שיתוף הפעולה עם עיריית רעננה וסוכם על המשך עבודה משותפת סביב תכנון וקידום פרויקטים בעיר.

אביטן התרשם עמוקות מהחשיבות הגבוהה שנושאת ההתחדשות העירונית בסדר היום הציבורי בעיר, וציין בין היתר בדבריו: "לאחר פגישה מוצלחת וסיור בשטח עם ראש העיר וצוותו אנו מבינים את חשיבות ההתחדשות העירונית ברעננה. לכן, נמצא את הדרך לקידום ומימון תכנון מתחמים בהתחדשות עירונית בפינוי בינוי. אני שמח לראות את שיתוף הפעולה מצד ראשי הערים שמבינים כי ההתחדשות העירונית צריכה לעמוד בראש סדרי העדיפויות".

ראש העיר רעננה הודה לאביטן על ביקורו ועל תמיכתו בהתחדשות העירונית בעיר, והעניק לו מגן הוקרה, להמשך שיתוף פעולה מוצלח למען העיר ותושביה.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
בתמונה (מימין לשמאל) תלמידי תיכון תיכון אורט ע״ש יצחק שמיר עם טלי פוקס, רכזת שכבת י׳ ורינת ועקנין, רכזת חברתית בביהס
מחווה מרגשת ליתומים ואלמנות צה"ל
חברי מועדון קלוב תעופה רעננה ביום הטיסנאות הארצי
רעננה עפה באוויר
היום הגדול מתקרב? איך לחגוג את מסיבת הרווקות ואת יום החתונה עם טעם טוב בפה?
היום הגדול מתקרב? איך לחגוג את מסיבת הרווקות ואת יום החתונה עם טעם טוב בפה?
הטיש הגדול
רעננה חגגה את יום ירושלים
בשורה לתושבי ראש העין: פארק זבוטינסקי יחל לפעול בקרוב
בשורה לתושבי ראש העין: פארק ז'בוטינסקי יחל לפעול בקרוב
תחלופה גבוהה של סייעות
בשר מהשטחים נתפס בשטח ישראל
אורה ושמחה הפקות ארועים ושמחות
מתכננים ארוע?