רעננה

אישום: גנבו דלק במאות שקלים

שני עובדים בחברה שסיפקה שירותי ניקיון לעיריית רעננה הואשמו כי השתמשו במערכת תדלוק של רכב ניקוי עליו עבדו כדי לגנוב דלק

מיכאל פרוסמושקין 20/06/2019
אישום: גנבו דלק במאות שקלים
צילום אילוסטרציה iclip art

שני צעירים ממזרח ירושלים, שעבדו בחברה אשר סיפקה שירותים לעיריית רעננה, הואשמו לפני ימים אחדים בגניבת דלק בשורה של הזדמנויות.

על פי כתב האישום, שהוגש לבית משפט השלום בכפ"ס, שני הצעירים, בני 20 ו – 29, עבדו בחברה שסיפקה שירותים לעיריית רעננה והחזיקה במשאית מסוג "מטאטא כביש" אשר באמצעותה ניקו הנאשמים את רחובות העיר רעננה.

כתב האישום כולל שלושה סעיפי אישום המייחסים לנאשמים, כל אחד על פי חלקו, גניבת דלק. באישום הראשון נטען כי ב – 4 בנובמבר 2018 הגיע הנאשם הצעיר יותר במשאית לתחנת דלק ברחוב הנופר ברעננה, הוריד שני ג'ריקנים מן המשאית והחל לתדלק אותם באמצעות מערכת "פזומט" שמותקנת על המשאית, בסכום של כ – 850 שקלים.

באישום השני נטען כי ב – 11 בנובמבר אותה שנה הגיעו שני הנאשמים לתחנת הדלק, הורידו שני ג'ריקנים מן המשאית והחלו לתדלק לתוכם, באמצעות ה"פזומט" של המשאית ובסכום של כ – 270 שקלים.

עוד עולה מכתב האישום, כפי שצוין באישום השלישי, ב – 17 בנובמבר, הגיע הנאשם הצעיר יותר לתחנת הדלק ובאותה שיטה תדלק ארבעה ג'ריקנים בסכום של 580 שקלים.

לאחר שהושלמה החקירה, שכללה גביית עדויות ובדיקת מצלמות אבטחה, הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום נגד שני הנאשמים. משפטם עתיד להתחיל בחודש ספטמבר. 


עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
קבלן מוכר מהוד השרון נמצא מת בביתו
קבלן מוכר מהוד השרון נמצא מת בביתו
מודיעין עם המילואימניקים
מצב החייל הפצוע מפיגוע הירי קשה מאוד
הולכות על הגביע
ראש העיר רפי סער וסגן ראש העיר עילאי הרסגור-הנדין ברכב החשמלי
עידן הרכב החשמלי בכפר סבא
הסרט מסע בארץ הדובים פסטיבל ימים של קולנוע
פסטיבל "ימים של קולנוע"
"זה אתגר וכיף גדול"
מתנדבי נוער מדא תרגלו אירוע רב נפגעים
נוער מד"א תרגלו אירוע רב נפגעים