רעננה

סיירת האהבה

קארין כהן מרעננה ואליעד דאוד מהוד השרון הכירו במהלך עבודתם בסיירת האכיפה של רעננה , ובחודש הבא יעמדו תחת החופה

זאב גולדשמיט 20/06/2019
קארין ואליעד , התחילו מחברות טובה
צילום: פרטי

תגידו מזל טוב לקארין כהן (23) ולאליעד דאוד (26), שני עובדי עיריית רעננה מסיירת האכיפה, שהכירו במהלך עבודתם , מהר מאוד האהבה ביניהם פרחה והוא הציע לה נישואין.

בני הזוג, שעובדים בסיירת האכיפה מזה כשנתיים וחצי, היו תחילה חברים טובים, עד  שהקשר ביניהם הלך והתהדק הודות לתחביבים משותפים ובזכות מסירותם הגדולה לתפקיד. החתונה מתוכננת להתקיים בחודש הבא באולמי נסיה שבצומת ראם, וההכנות בעיצומן.

ראש העיר חיים ברוידא, התרגש כששמע על החתונה שבדרך, ובירך את הזוג: "זה אושר גדול עבור כל משפחת עיריית רעננה וסיירת האכיפה, שקרין ואליעד הכירו כאן אצלנו במסגרת עבודתם. אני מאחל להם מזל טוב. הזמנתי אותם ללשכתי על מנת לברך אותם אישית".

"מהרגע שהכרנו היה בינינו קשר טוב, נוצר קליק, וזה הגורל שלי. אמא שלי איחלה לי בדיוק חתן כזה" אמרה קרין, שהיא גם תושבת רעננה . "אני שמחה שמצאתי את האחד והיחיד שרציתי, שימלא את חיי באושר. אני מאוד נהנית בעבודה, ממש סבבה. האווירה אצלנו נהדרת, ויחידת האכיפה כוללת אנשים מיוחדים".

על מסירותה של קרין ניתן ללמוד מכך, שהשיחה בינינו נקטעה לרגע, כיוון שהיה עליה לדווח בקשר על אירוע. שניהם עובדים במשמרות, כך שקרין מודה שזה לא בדיוק המתכון לחיי משפחה מסודרים. במקביל לעבודתם בסיירת האכיפה, קרין ואלעד לומדים מקצוע. אליעד מסיים מכינה ומתעתד להיות הנדסאי רכב, בעוד קרין עומדת לסיים תואר ראשון בקרימינולוגיה. שניהם עובדים כעת במשמרות, ובעתיד לפחות אליעד חושב לפתח קריירה אחרת.

קרין, על מה מדברים בבית, על דו"חות חנייה?

"בבית לא מדברים על העבודה, ההיפך, בבית מנסים להתאוורר מהעבודה".

מתרגשת לקראת החתונה?

"מאוד. זה אירוע של פעם בחיים, ואני כבר מתרגשת".

"האם בערב החתונה לא ירשמו דו"חות ברעננה?

"מה פתאום... תהיה ניידת סיור מתחנת המשטרה, שתגבה אותנו. וחוץ מזה, אני ממליצה לכולם להחנות כחוק".

אליעד דאוד (26) תושב הוד השרון, הוסיף: "קרין היא נהדרת. ההיכרות בינינו היתה טבעית, ומהר מאוד נוצר חיבור טוב. יש לנו אותם תחביבים ואהבה למוזיקה. מצאנו בינינו שפה משותפת, שהלך והתהדק עד שהצעתי לה נישואין אחרי שמונה חודשים שיצאנו יחד".

היכן היתה הצעת הנישואין?

"הצעתי לה נישואין כשהיינו בפארק של הוד השרון. אחרי זה יצאנו לארוחה משפחתית עם ההורים משני הצדדים".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
לומדים בפארק
מוכנים לשנת הלימודים?
מוכנים לשנת הלימודים?
צעיר מגבעתיים טבע בזימבבואה
בת ים מקדמת חדשנות בחינוך
מקדמים חדשנות בחינוך
ליווי פיננסי  מקצועי לעסק
ליווי פיננסי מקצועי לעסק
יצאו פיקס
סיגריות במסווה של אטריות
סיגריות במסווה של אטריות
נתפסו על חם גונבים מצברים