רעננה

מה המחיר הממוצע של דירה בנווה זמר?

חברת גיא ודורון לוי מדווחת על מכירת הדירה ה-255 בנווה זמר ברעננה , לקראת סוף 2019 תציע החברה 48 דירות חדשות להשכרה ארוכת טווח בשכונה

כתב לוקאל 23/06/2019
ALL&MORE  חברת גיא ודורון לוי פרויקט
צילום הדמיה באדיבות חברת גיא ודורון לוי

חברת גיא ודורון לוי מדווחת על מכירת הדירה ה-255 בשכונת נווה זמר, וזאת לאחר שהיתה החברה הראשונה להתחיל בשיווק ובבנייה בשכונת נווה זמר והראשונה לאכלס תושבים בשכונה. הדירה ה-255 והאחרונה שנמכרה היתה דופלקס יוקרתי בפרויקט ALL&MORE, בגודל של 140 מ"ר ולאחר שעבר עיצוב מלא הכולל ריהוט, מוצרי חשמל ומיזוג. הדופלקס נמכר לאחרונה במחיר של 3.8 מיליון שקל, לתושב רעננה משפר דיור. לפי נתוני רשות המסים המבוססים על עסקות שנעשו בפועל, מחיר ממוצע של דירה בנווה זמר עומד כיום על 2.7 מיליון שקל, זאת לעומת מחיר ממוצע של 2.4 מיליון שקל ברעננה כולה.

בנוסף למכירת 255 הדירות אכלסה החברה עשרות דירות שהוקצו להשכרה ארוכת טווח, והוצעו במחירי שוק ואף פחות מכך. החברה מדווחת כי לקראת סוף השנה תציע 48 דירות נוספות לשכירות ארוכת טווח, והיא מאפשרת להירשם באתר החברה על מנת לקבל התרעה עם תחילת שיווק הדירות להשכרה.

הדירות המיועדות להשכרה נהנות מכל היתרונות של דירות חדשות ובראשן כניסה לדירה חדשה לחלוטין "מהניילונים" הכוללת אחריות קבלן, מפרט יוקרתי, חניה ומחסן, מטבח מעוצב ומערכת מיזוג מלאה. השוכרים מקבלים ביטחון שכן הם חותמים על חוזה שכירות ארוך טווח וכל זאת במחירים התואמים לנהוג בשוק ואף פחות מכך.  

שכונת נווה זמר היא השכונה החדשה ביותר בעיר וצפויה להיות הגדולה ביותר ברעננה, עם 3,500 יחידות דיור. השכונה תוכננה תוך הקפדה על בניה ירוקה ועל שטחים ומרחבים ירוקים רבים המהווים 20% משטח השכונה. השכונה כוללת פארק בשטח של 45 דונם שמשתלב במארג הצירים הירוקים בשכונה ומבטיח תנועה בטוחה של הולכי רגל ורוכבי אופניים, בשבילי הליכה ורכיבה ייעודיים. עוד כוללת השכונה חורשה מוצלת, בריכת נוי ביולוגית ומתקני משחקים, כאשר הכל מותאם לחוויה המשלבת חיים אורבניים נוחים לצד טבע ופארקים.

סמנכ"ל השיווק והמכירות של חברת גיא ודורון לוי, אושרי זפרני, אמר כי "נווה זמר היא שכונה צעירה וחדשה עם גישה קרובה במיוחד למוסדות חינוך, פארקים ירוקים, מרכזי מסחר ועוד. עם התקדמות הבנייה והאכלוס השכונה זוכה באופן טבעי ליותר ויותר ביקוש. לקראת סוף השנה ייפתחו עוד 48 דירות להשכרה ארוכת טווח. ניסיון העבר מלמד אותנו כי דירות אלה זוכות לביקוש גבוה ובסבב הקודם הושכרו תוך זמן קצר. ניתן להירשם מראש באתר על מנת לקבל הודעה עם יציאת הדירות הבאות להשכרה".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הורים מאילת מואשמים בפגיעה מתמשכת בפרטיות ילדיהם הקטינים
האדריכלית חנה חרמש
מהנדסת עיר חדשה בהרצליה
תלמידי בית הספר שילה בכפר סבא
חוויית בטיחות בדרכים לילדים
הגדר ברחבת בית הכנסת עונג שבת , המבנה הלא חוקי הוסר
עונג שבת? לא לאנשי בית הכנסת
נועה ורז
רז אחי הגדול הקטן
שחקני בית"ר ירושלים הגיעו למרכז הרפואי שערי צדק
3 הרוגים ופצוע אנוש בקריסת מנוף ביבנה
4 הרוגים בקריסת מנוף ביבנה
תלתלית וזוקו , קניון שבעת הכוכבים
פעילויות השבוע בקניון שבעת הכוכבים