רעננה

שוער עולה

הפועל רעננה החלה את אימוניה בסוף השבוע שעבר. מי שימשיך להגן על שערה הוא אסף צור הצעיר שמספר מה הדבר הכי טוב שקרה לו בקריירה ומה הוא מצפה מעצמו ומקבוצתו בעונה הבאה

זאב גולדשמיט 03/07/2019
אסף צור. לעשות קפיצת מדרגה
צילום: מעיין קריסי, באדיבות הפועל רעננה

הפועל רעננה פתחה בסוף השבוע את אימוניה לקראת העונה הקרובה. לרשות המאמן מנחם קורצקי עמד סגל מלא, שכלל את שחקני הרכש: הבלם הספרדי דוד מתיאוס, שחקן הכנף יא יא קולה והחלוץ רותם חטואל שהגיע מקריית שמונה.                                          

יחד עם החלוץ יוג'ין אנסה, שממשיך לעונה שניה, יש לרעננה שלושה זרים בסגל, ונראה כי במחנה האימונים בפולין, אליו תצא בעוד שבוע, יגיעו להתרשמות מספר שחקנים זרים. קורצקי בחר לשמור על שלד השחקנים מהעונה שעברה, והקבוצה לא צפויה לבצע שינויים רבים. מנכ"ל המועדון גיל קופר: "אני גאה בשחקני הבית שלנו, שבכל שנה מהווים את הבסיס לסגל הטוב של הקבוצה, וכמובן בשחקנים הוותיקים שלנו. אני מקווה שביחס לעונה שעברה נדע להשתפר בעונה הקרובה. אני סומך על מנחם קורצקי ועל השחקנים שיעשו עונה מצוינת".                                                                                

אחד השחקנים הצעירים שעשו פריצה גדולה בעונה שעברה הוא השוער, אסף צור, שבחודש הבא יחגוג 21 אביבים. אין הרבה שחקנים בגילו שהפכו לשחקני הרכב קבועים בליגה הראשונה.             

צור גדל במחלקת הנוער של הפועל פ"ת עימה זכה בגביע המדינה לנוער. הוא ניצל פרצה בהסכם, שפ"ת לא מימשה את האופציה עליו, והפועל רעננה קפצה על המציאה ורכשה אותו. צור הוא פוטנציאל להתקדם ולהגיע רחוק.                                                                      

אסף צור יחל את עונתו הרביעית בקבוצה הבוגרת של הפועל רעננה. אחרי שנתיים שבהן השתפשף על הספסל וראה שוערים זרים ולא מרשימים במיוחד עומדים בשער, לקח בשתי ידיים את ההזדמנות שקיבל. בעונה שעברה שיחק ב-31 משחקים, ונח רק בשני המשחקים האחרונים, כשרעננה הבטיחה את מקומה בליגה, וניתנה ההזדמנות לניב אנטמן.                                                               "המעבר להפועל רעננה היה הדבר הכי טוב שקרה לי. אני נהנה פה ומרגיש שהתקדמתי מאוד", אמר השבוע אסף צור, "גם כשהביאו שוערים זרים לא התייאשתי והאמנתי ביכולת שלי. ידעתי שכשאקבל את ההזדמנות, אקח אותה בשתי ידיים. יש מספיק שוערים טובים בארץ, צריך לתת להם את ההזדמנות כי אין כמו כחול-לבן".

מנחם קורצקי היה שוער. הוא נותן לך טיפים?

"מנחם קורצקי עם הניסיון שלו נותן טיפים כדי שאשתפר, כמו גם מאמן השוערים גיא סולומון, שמכוון אותי מבחינה מנטלית ופיסית. העבודה עם שוערים ברעננה היא מקצועית וטובה".

מהן הציפיות מהעונה הקרובה?

"מבחינה אישית אני מקווה להשתפר באלמנטים שאני פחות טוב בהם ולספוג כמה שפחות שערים. מבחינה קבוצתית מקווה שנעשה קפיצת מדרגה ולראות את הפועל רעננה בפלייאוף העליון, ומי יודע , אולי להפתיע גם בגביע המדינה".

 כל שנה פרשנים מסמנים את הפועל רעננה כמועמדת לירידה.

"כבר כמה שנים שטועים לגבינו והפועל רעננה בליגת העל, והיא תמשיך לשחק בליגת העל".

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 13/11/2019
זאב גולדשמיט 12/11/2019
זאב גולדשמיט 07/11/2019
זאב גולדשמיט 07/11/2019
זאב גולדשמיט 30/10/2019
זאב גולדשמיט 23/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אנו חולמים על בית ראוי
שמו של רוכברגר יוסר משם סיעת "רמת השרון שלנו"
פעילות אכיפה במועדוני חשפנות
עלייה בחולים בקדחת מערב הנילוס
צוות הגנים ואמן הילדים דור הגיבור
ילדים למען ילדים
ראש עיריית כפר סבא , רפי סער
365 מעלות של שקיפות
רחוב הגנים. סלילת כביש חדש
הגיע לשכונה כביש חדש
גבר איבד את הכרתו וטבע בבריכה בכפ"ס