רעננה

אבנר יאור ימשיך עונה נוספת בעירוני "יובלים רעננה

המשכיות בגזרת מאמן הקבוצה, שחקנים מובילים שעוזבים וטקס סיום עונה שבו נפרדו מבעלי תפקידים. זה השבוע שעבר על קבוצת הכדורסל עירוני "יובלים רעננה

זאב גולדשמיט 04/07/2019
אבנר יאור
צילום: זאב גולדשמיט

המאמן אבנר יאור, שהוביל אשתקד את קבוצת הכדורסל של רעננה לחצי גמר הפלייאוף, סיכם השבוע לעונה שנייה בקבוצה. בכך תמו הספקולציות לגבי ניהול הקבוצה, שתמשיך באותה מתכונת. גורמים במערכת אישרו שאם לא יהיה שינוי של הרגע האחרון, ג'ף רוזן לא צפוי לקחת על עצמו את ניהול הקבוצה מרעננה, אחרי שבעמותה סרבו לאפשר לו יד חופשית בניהול הקבוצה ללא התערבות העירייה, אבל בתמיכתה הכספית.                                                                   

יאור יצטרך להרכיב ברעננה סגל חדש לגמרי, לאחר עזיבתם של שני בוגרי מחלקת הנוער, מייקל בריסקר וגיל בני, שחתמו בליגת העל. בריסקר חתם לשלוש עונות בהפועל ת"א, בני סיכם בגלבוע/גליל. כמו כן, לשגיב דוד וג'ארמר גאלי ביקוש גדול וסביר שלא ימשכו.

אבנר יאור אמר השבוע: "נבנה ברעננה קבוצה חדשה לגמרי ברוח צעירה במסגרת היכולת התקציבית, על מנת שתהיה תחרותית מספיק כדי להתחרות על מקום בפלייאוף העליון. ככל שנצליח להרכיב את הפאזל נוכל לראות לאן השאיפות. גם ככה אנחנו בשליש התחתון של הליגה מבחינה תקציבית. המתנתי בסבלנות לרעננה כיוון שאנשי המועדון ביקשו ממני לא לחתום במקום אחר, והיה חשוב לי להישאר במועדון טוב שבו אני נהנה לעבוד".                                      

כמדי שנה מחלקת הנוער של עירוני רעננה ציינה את סיום העונה בטקס מעניין במשכן לאמנויות הבמה במעמד ראש העירייה, חיים ברוידא, ובנוכחות שחקני הקבוצות, ההורים, צוות המאמנים ורשות הספורט העירונית. הפתעה מיוחדת ציפתה לשחקנים, כשמאמן אולימפיאקוס, דייויד בלאט, הרצה בפניהם מניסיונו על הנושאים עליהם דיברו לאורך שנה: התמדה, השקעה ומחויבות. כשהתבקש לנקוב בהישג הגדול שלו לאורך הקריירה, בצניעותו חזר אל הימים שבהם היה צעיר, וסיפר שכשחקן באליצור נתניה היה זקוק לעוד עבודה כדי להתפרנס. "כשהציעו לי לאמן את קבוצת הנשים של המועדון, השבתי בחיוב. מה אגיד לכם, זו הייתה עונה מדהימה, אימנתי שחקניות חכמות והקבוצה זכתה בגביע האיגוד" אמר בלאט, שלמרות ההישגים באנ.בי.איי וביורוליג, דווקא התואר עם בנות נתניה ריגש אותו במיוחד. במהלך הערב הוקרנו מספר קליפים ובהם סיכום שנה מחלקתי וקליפ שמסכם את ההישגים הבולטים של המועדון ובראשם העונה המצוינת של קבוצת הנוער, וכן על קבוצת הבוגרים שהגיע עד לחצי גמר הפלייאוף.                                                       

במהלך הערב נפרדו מיושבת הראש זיוה לב דגן, מיו"ר ועדת הספורט בעירייה מיכאל רייזמן, ממנהל תיכון מטרווסט אמנון בר נתן וסגן מנהל התיכון, שהיה גם מנהל הנבחרת, רונן סלע. ומשחקני שנתון 2001, תלמידי י"ב שקיבלו גביעי הוקרה.

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 05/12/2019
זאב גולדשמיט 27/11/2019
זאב גולדשמיט 20/11/2019
זאב גולדשמיט 13/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
העמותות נערכות לחלוקת חבילות מזון לראש השנה
יום הסקראץ הבינלאומי
יום הסקראץ' הבינלאומי
הולכת רגל נפצעה בתאונה בהרצליה
גבר הותקף בכפר סבא
הנחות בצהרונים למשפחות יחידניות
כפר סבא בחרה: רפי סער
הסוכר: אויב או ידיד?
אושרה העסקת סייעות הבוקר גם בצהרונים