רעננה

חשד: פרצו לבתים בערי השרון

שני צעירים, המכירים זה את זה משהות משותפת בכלא, נעצרו בחשד לסדרת התפרצויות לבתים באזור השרון

מיכאל פרוסמושקין 11/07/2019
חשד: פרצו לבתים בערי השרון
צילום אילוסטרציה iclip art

שני צעירים, המוכרים היטב למשטרה ויש ביניהם היכרות מהתקופה בו שהו יחד במאסר, נעצרו בימים האחרונים במסגרת חקירת סדרת התפרצויות בערי השרון, ובין היתר לבתים בהוד השרון וברעננה.

בתחילת החקירה נחקר חשד במשטרת כפר סבא כי השניים קשורים, כל אחד על פי חלקו, לפחות לשש התפרצויות לבתים בערי השרון. אולם, בסופו של דבר הצליחו החוקרים לבסס חשד כי אחד מהם מעורב בשתי התפרצויות, בעוד שהחשוד השני החזיק בסמים וברכוש שנגנב על פי החשד מדירות שנפרצו.

השבוע הוגשו כנגד שני החשודים כתבי אישום. הצעיר, בן ה – 34, הואשם כי ב – 19 ביוני פרץ לבית קרקע ברחוב בבלי בהוד השרון, שבו שהה באותה עת קטין לבדו. כשהבחין בו הנאשם, נמלט הקטין מהבית לעבר שכניו ובזמן הזה ברח גם הנאשם.

 במקרה אחר, נטען כי ב – 7 במאי פרץ לבית קרקע ברחוב אלחריזי ברעננה וגנב מתוכו מחשבים ניידים בשווי אלפי שקלים ותיק גב. מעצרו של הצעיר, שמיוצג על ידי עו"ד ליעד ידין, הוארך עד להחלטה אחרת.

 בכתב אישום נגד הצעיר, בן ה – 31, נטען כי החזיק בביתו וברכבו סם מסוג קנאביס במשקל של כ – 1.2 ק"ג, וכן נמצאו בדירתו ארבעה מחשבים ניידים שעל פי החשד נגנבו במסגרת מספר התפרצויות לבתים באזור השרון במהלך החודש שקדם למעצרו, ובגין חלקן הואשם כאמור חברו. עוד לפני הגשת כתב האישום נגד הצעיר בן ה – 31, שמיוצג על ידי עו"ד דוד בוחבוט, הוא שוחרר למעצר בית.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הולך רגל נהרג מפגיעת רכבת בסמוך לקריית גת
הולך רגל נהרג מפגיעת רכבת בסמוך לקריית גת
ציפור שחורה
ציפור שחורה
סיעת מרצ רעננה
סיעת מר"צ רעננה יוצאת נגד העלאת הארנונה
מיהו שיאן השער בעיריית רעננה לשנת 2017?
מיהו שיאן השכר בעיריית רעננה לשנת 2017?
שונית האלמוגים באילת גדלה
חברת המועצה באצי אלקובי עם סגן ראש העיר קורצקי
משמחים את כולם
קפיצה של 36% במיחזור אריזות במגדל העמק
מוזיאון הנגב לאומנות
פעילות פורים במתחם המוזאונים בבאר שבע