רעננה

חשד: פרצו לבתים בערי השרון

שני צעירים, המכירים זה את זה משהות משותפת בכלא, נעצרו בחשד לסדרת התפרצויות לבתים באזור השרון

מיכאל פרוסמושקין 11/07/2019
חשד: פרצו לבתים בערי השרון
צילום אילוסטרציה iclip art

שני צעירים, המוכרים היטב למשטרה ויש ביניהם היכרות מהתקופה בו שהו יחד במאסר, נעצרו בימים האחרונים במסגרת חקירת סדרת התפרצויות בערי השרון, ובין היתר לבתים בהוד השרון וברעננה.

בתחילת החקירה נחקר חשד במשטרת כפר סבא כי השניים קשורים, כל אחד על פי חלקו, לפחות לשש התפרצויות לבתים בערי השרון. אולם, בסופו של דבר הצליחו החוקרים לבסס חשד כי אחד מהם מעורב בשתי התפרצויות, בעוד שהחשוד השני החזיק בסמים וברכוש שנגנב על פי החשד מדירות שנפרצו.

השבוע הוגשו כנגד שני החשודים כתבי אישום. הצעיר, בן ה – 34, הואשם כי ב – 19 ביוני פרץ לבית קרקע ברחוב בבלי בהוד השרון, שבו שהה באותה עת קטין לבדו. כשהבחין בו הנאשם, נמלט הקטין מהבית לעבר שכניו ובזמן הזה ברח גם הנאשם.

 במקרה אחר, נטען כי ב – 7 במאי פרץ לבית קרקע ברחוב אלחריזי ברעננה וגנב מתוכו מחשבים ניידים בשווי אלפי שקלים ותיק גב. מעצרו של הצעיר, שמיוצג על ידי עו"ד ליעד ידין, הוארך עד להחלטה אחרת.

 בכתב אישום נגד הצעיר, בן ה – 31, נטען כי החזיק בביתו וברכבו סם מסוג קנאביס במשקל של כ – 1.2 ק"ג, וכן נמצאו בדירתו ארבעה מחשבים ניידים שעל פי החשד נגנבו במסגרת מספר התפרצויות לבתים באזור השרון במהלך החודש שקדם למעצרו, ובגין חלקן הואשם כאמור חברו. עוד לפני הגשת כתב האישום נגד הצעיר בן ה – 31, שמיוצג על ידי עו"ד דוד בוחבוט, הוא שוחרר למעצר בית.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
ראש העיר רעננה חיים ברוידא, וחיים אביטן, יור הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית במהלך ביקורו בעיר
סיור שטח באתרי ההתחדשות העירונית ברעננה
"הציבור משווע לו"
הולכי רגל בעיר
כ"ס מגבירה את ההסברה בנושא רכיבה בטוחה
כולנו אמהות להדר
"כולנו אמהות להדר"
כבשו את ברלין
עמותת רחשי לב
"מי שמנצח את הסרטן צריך להמשיך לרוץ את החיים"
רועי בן מנחם. ספר ילדים ראשון
סוד ההצלחה
להציב פקח קבוע בחוף הנפרד