רעננה

אין שני לה

שני ארוך, שחקנית קבוצת הנשים בכדורגל של הפועל רעננה, מתלהבת ממונדיאל הנשים שהסתיים ביום ראשון ומשוכנעת שזה יקדם את הענף כולו

זאב גולדשמיט 11/07/2019
שני ארוך. ענף בתנופה ועם פוטנציאל אדיר
צילום: פרטי

מונדיאל הנשים מאחורינו. ארה"ב ניצחה בגמר את הולנד, ונראה שהטורניר תפס בקרב אוהדי הכדורגל בישראל. פנינו אל שני ארוך (32), שחקנית קבוצת הנשים הפועל רעננה, שתחווה דעתה על מה שהיה.

"איזה כייף, ממש חוויה. הייתה רמה מקצועית הכי גבוהה מכל המונדיאלים שהיו עד היום, והיה לזה באז רציני" אמרה שני. "המשחקים היו בקצב טוב. זה התבטא גם בקהל הרב שהגיע למשחקים, ובאחוזי רייטניג מטורפים ברחבי העולם. בהולנד היו 88 אחוזי רייטניג בצפייה במשחק הגמר. ממוצע של 71 אחוז תפוסה ביציעים. בהולנד החלו לפתח את ענף הכדורגל לא לפני הרבה שנים, ומדהים לראות את ההתקדמות המהירה שלהן. למרות ההפסד לארה"ב, תענוג היה לראות את נבחרת הולנד. היא גם אלופת אירופה, ורק תלך ותשתפר".

מהן המסקנות שלך?

"כדורגל נשים זה ענף בתנופה ויש לו פוטנציאל אדיר. אנחנו צריכים ליצור יותר חשיפה למשחקים מובילים, שתמשוך יותר בנות לענף ותביא ספונסרים. אני מכירה לא מעט גברים שהודו שנהנו ממונדיאל הנשים. כיוון שבארץ אין כסף בכדורגל נשים, והמשכורת היא לא משכורת, צריך להעריך את הבנות שמשחקות מתוך תשוקה ואהבה למשחק".

בעד איזו נבחרת היית?

"הולנד, כי אני אוהבת לפרגן לאנדרדוג. ארה"ב היו יהירות וקיוויתי להפתעה. אני מהמרת שבעוד ארבע שנים תהיה לנו אלופת עולם חדשה, כי הסגל של ארה"ב ישתנה ושחקניות מובילות יעזבו".

עוד ברעננה
גלורי אופור עם אשתו טליה ובנם דניאל
זאב גולדשמיט 17/07/2019
אשר אלון. שיתוף פעולה עם כפר סבא
זאב גולדשמיט 10/07/2019
אסף צור. לעשות קפיצת מדרגה
זאב גולדשמיט 03/07/2019
נבחרת הכדורשת של רעננה. משתתפת באליפות הארצית
זאב גולדשמיט 03/07/2019
גל כהן. מגיע בשל לתפקיד
זאב גולדשמיט 27/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
עונת הקרמבו יצאה לדרך
הרוג בתאונה בצפון
מקדמים תזונה בריאה
ילד בן 8 טבע בחוף לא מוכרז בת"א - מצבו קריטי
ישיבת המועצה השבוע , רגועה ושלווה
ישיבת מועצה קצרה מהרגיל ברמת השרון
דואגים לחג שמח
השבריריות של האמת
חשד: קיבלו במרמה עשרות אלפי שקלים