רעננה

אין שני לה

שני ארוך, שחקנית קבוצת הנשים בכדורגל של הפועל רעננה, מתלהבת ממונדיאל הנשים שהסתיים ביום ראשון ומשוכנעת שזה יקדם את הענף כולו

זאב גולדשמיט 11/07/2019
שני ארוך. ענף בתנופה ועם פוטנציאל אדיר
צילום: פרטי

מונדיאל הנשים מאחורינו. ארה"ב ניצחה בגמר את הולנד, ונראה שהטורניר תפס בקרב אוהדי הכדורגל בישראל. פנינו אל שני ארוך (32), שחקנית קבוצת הנשים הפועל רעננה, שתחווה דעתה על מה שהיה.

"איזה כייף, ממש חוויה. הייתה רמה מקצועית הכי גבוהה מכל המונדיאלים שהיו עד היום, והיה לזה באז רציני" אמרה שני. "המשחקים היו בקצב טוב. זה התבטא גם בקהל הרב שהגיע למשחקים, ובאחוזי רייטניג מטורפים ברחבי העולם. בהולנד היו 88 אחוזי רייטניג בצפייה במשחק הגמר. ממוצע של 71 אחוז תפוסה ביציעים. בהולנד החלו לפתח את ענף הכדורגל לא לפני הרבה שנים, ומדהים לראות את ההתקדמות המהירה שלהן. למרות ההפסד לארה"ב, תענוג היה לראות את נבחרת הולנד. היא גם אלופת אירופה, ורק תלך ותשתפר".

מהן המסקנות שלך?

"כדורגל נשים זה ענף בתנופה ויש לו פוטנציאל אדיר. אנחנו צריכים ליצור יותר חשיפה למשחקים מובילים, שתמשוך יותר בנות לענף ותביא ספונסרים. אני מכירה לא מעט גברים שהודו שנהנו ממונדיאל הנשים. כיוון שבארץ אין כסף בכדורגל נשים, והמשכורת היא לא משכורת, צריך להעריך את הבנות שמשחקות מתוך תשוקה ואהבה למשחק".

בעד איזו נבחרת היית?

"הולנד, כי אני אוהבת לפרגן לאנדרדוג. ארה"ב היו יהירות וקיוויתי להפתעה. אני מהמרת שבעוד ארבע שנים תהיה לנו אלופת עולם חדשה, כי הסגל של ארה"ב ישתנה ושחקניות מובילות יעזבו".

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 13/11/2019
זאב גולדשמיט 12/11/2019
זאב גולדשמיט 07/11/2019
זאב גולדשמיט 07/11/2019
זאב גולדשמיט 30/10/2019
זאב גולדשמיט 23/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אליפות ARENA ישראל בשחייה
גרובר:יבנה בסטנדרט הגבוה ביותר
ב-1.9.2020 ייפתח בית הספר היסודי החדש במורשה
יום הכיפורים בבית חולים מאיר:  658 איש הגיעו לקבל טיפול רפואי
יוה"כ ב"מאיר": 658 הגיעו לקבל טיפול רפואי
אמא טלי ותלתלי עם מתנה
פורים בחוצות המפרץ
גבר מבוגר נפצע בתאונה בכפר סבא
מקדמים את הרפואה בדרום
חברת נתיבי איילון: אין הצדקה לנת"צ בכביש 531 במקום באחוזה
משפרים את התחבורה הציבורית