רעננה

הפנינג "עירייה פתוחה" ברעננה

באירוע, שהיה הראשון מסוגו בעיר, השתתפו מאות תושבים שהגיעו ליום פתוח במשרדי העירייה להיכרות אישית עם העובדים והעשייה העירונית, ונהנו מהפנינג חוויתי לכל המשפחה שהופעל על ידי העובדים עצמם. ראש העיר חיים ברוידא: "תודה לכל התושבים שהגיעו לפגוש אותנו בעירייה ולהכיר את העובדים באופן אישי. האירוע יהפוך למסורת"

כתב לוקאל 14/07/2019
הפנינג
צילום באדיבות דוברות עיריית רעננה

מאות תושבי רעננה השתתפו באירוע "עירייה פתוחה", אירוע ראשון מסוגו בעיר שהתקיים בשבוע שעבר (יום רביעי, 10.7), בו פתחה העירייה את שעריה והזמינה את התושבים להגיע וללמוד מקרוב על העשייה העירונית. תושבי העיר סיירו בין אגפי העירייה השונים, פגשו באופן אישי את עובדי העירייה ונהנו מפעילויות רבות שקיימו עבורם עובדי העירייה.

ראש העיר, חיים ברוידא, אירח בלשכתו את התושבים ואת הילדים, ואף הקריא לילדים סיפור מיוחד שכתב בעצמו. בנוסף, נהנו התושבים ממגוון עשיר של פעילויות שקיימו עובדי העירייה עצמם, כולל בין השאר: מתחם חושים, משחק במגרש סקווש, ציור גרפיטי על קיר, סדנת ג'אגלינג, מתחם אימוץ כלבים וחתולים, תצוגת רכבי ביטחון שכללה אמבולנס, מכונית כיבוי אש, משטרה, היכרות עם יחידת החילוץ העירונית, פעילות חווייתית של יחידת הקיימות, מתחם "רעננה של פעם" להיכרות עם העיר בשנותיה הראשונות כמושבה ועוד.

ראש העיר, חיים ברוידא: "שמחתי לפגוש את כל התושבים שהגיעו לאירוע והכירו מקרוב את הפעילות והעשייה היומיומית של עובדי עיריית רעננה המסורים. האירוע המוצלח יהפוך למסורת".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
רכש חדש להפועל כפס
רכש חדש להפועל כפ"ס
ויקי ורפאל נדל, יקירי הקרן ; משה ואיתי חסן, מייסדי הקרן
200 אלף שקלים נתרמו ל"קרן רועי לא אחסר"
מועצת העיר אילת
מועצת העיר אילת דורשת מהממשלה להשקיע יותר ברפואה
'באים לאייל'
בלי קו 2 אנחנו אבודים
"בלי קו 2 אנחנו אבודים"
ברטוב בוחרים ירוק
ברטוב בוחרים ירוק
מה מפריע למנוחתם של תושבי רחוב דרך רמתיים בהוד השרון?
מה מפריע למנוחתם של תושבי רחוב דרך רמתיים בהוד השרון?
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב