רעננה

ודמני משנה לראש העיר; רייזמן סגן ראש עיר

שני מינויים חדשים צפויים בקואליציה של ברוידא בעיריית רעננה. יקי ודמני ימונה למשנה לראש העיר, מיכאל רייזמן יהיה סגן ראש עיר ויהיה בתפקיד ברוטציה עם ענבר הוכברג. שני המינויים החדשים, שלא אויישו מאז פרישתם של עופר בן דור ואיתן גינזבורג, יהיו ללא שכר

זאב גולדשמיט 15/07/2019
יקי ודמני
צילום: מיכל סלע

התפתחויות בקואליציה ברעננה . שני מינויים חדשים עומדים להכנס לתוקף. חבר מועצת העיר, יקי ודמני, יתמנה למישנה לראש העיר, בעוד חבר מועצה אחר, מיכאל רייזמן, ימונה לסגן ראש עיר שלא בשכר.

יקי ודמני, שכזכור התמודד בבחירות האחרונות לראשות העיר, יכנס לתפקיד כמשנה לראש העיר , תפקיד שבתחילת הקדנציה אוייש ע"י עופר בן דור, שפרש מהמועצה לאחר תקופה קצרה. תפקיד המישנה לראש העיר לא אוייש מאז עזיבתו, וכעת ראש העיר חיים ברוידא סבר שודמני הוא האיש המתאים ביותר לתפקיד. המינוי הוא ללא שכר. ודמני , שהגיעה לעיריית רעננה מהתחום העסקי הפרטי והוא בעל ניסיון רב בתחום, מיועד בתפקידו החדש להיות ממונה על  נושאים כלכליים, מנהלת העסקים בעיר ותהליך הקמת החברה הכלכלית.

מיכאל רייזמן יחליף את איתן גינזבורג, שנבחר לכנסת ישראל. גינזבוג כיהן בתפקיד סגן ראש עיר בשכר, אבל לאחר עזיבתו ברוידא העדיף שהמחליף שלו יתפקד כסגן במשרה מלאה, אבל ללא שכר. כזכור, עד כה המינוי של גינזבורג לא אוייש בשל מחלוקות בקואליציה, אבל חברי רשימיתו של גינזבורג סברו שהתפקיד צריך להשאר אצלם. כעת הוחלט שתפקיד הסגן ללא שכר יישאר ברשימה של גינזבורג, ובכך ברוידא מחזק את הקואליציה.

רייזמן היה מספר 3 ברשימה של גינזבורג, והוא יכהן כנראה חצי קדנציה, וימלא את תפקיד סגן ראש העיר ברוטציה עם חברת רשימתו ענבר הוכברג, נציגת הצעירים שהצטרפה לקואליציה לפני מספר חודשים. רייזמן יהיה אחראי על תיק תרבות נוער ופנאי בעירייה.

כל המינויים אמורים לקבל את אישור מועצת העיר.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
עמודי התאורה בראשון לציון
פיילוט בחוף הים
גופת גבר נמצאה בחנות בחיפה
                    ישיבת רף טף
מציאות אחרת בגנים הפרטיים בכ"ס
רכבו של אביה של נועה קירל עלה באש
הפוליטיקה של רעננה
הפוליטיקה של רעננה
תושב כפ"ס ירה בחשודים שניסו לפרוץ לביתו
שר התחבורה בביקור ברעננה
מה חושב שר התחבורה על הנת"צ ברעננה?
מחאת יתומי צה"ל יוצאת לדרך