רעננה

להציל את סימבה

חתול רחוב שנפצע ורגלו נקטעה, אומץ על ידי תושבת רעננה, שהצילה את חייו

קרן שלהבת 18/07/2019
אן מור , הצילה את החתול
צילום: פרטי

פל מור, תושבת רעננה, הצילה חתול רחוב שנתלה על גדר ונפצע. החתול הועבר לטיפול ווטרינרי של העירייה וחודש לאחר מכן היא העניקה לו בית חם.

מי מאיתנו לא נתקל בחתול רחוב ללא זנב, פצוע או רעב? חלקנו בוחר להמשיך לפסוע באדישות, אולם יש אנשים שבוחרים לסייע להם ולעיתים אף להציל את חייהם. פל מור, תושבת רעננה, מאכילת חתולי רחוב, נתקלה בסימבה (שם שהעניקה לו בעקבות יכולת ההישרדות שלו) מילל בצרחות, כשהוא תלוי על גדר שסמוכה לביתה ברחוב הרצל. רגלו של החתול נתקעה באחד משלבי הגדר מבלי יכולת להשתחרר.

פל: "לפני כחודש שמעתי יללות נוראיות. יצאתי לרחוב וראיתי את החתול תלוי על הגדר, כשאחת מרגליו תקועה באחד השלבים. החתול ממש צרח, התקרבתי אליו, שחררתי אותו והחזקתי אותי בידיי. התקשרתי לעמותה של 'חתולי רעננה' והם הפנו אותי למחלקה הווטרינרית של העיר. דיווחתי להם על המקרה והם הגיעו לקחת את החתול לטיפול. הוא היה אצלם חודש והם נאלצו לקטוע את רגלו היות ולא יכלו להצילה בשל הפגיעה. הם טיפלו בו ממש יפה ואני ביקשתי מהם שיעדכנו אותי לגבי מצבו. כאוהבת חתולים, בקשתי מהם שאם לא ימצאו לו בית חם, שיפנו אליי ואני אאמץ אותו. אני ובתי נוהגות להאכיל חתולי רחוב כל יום בדרך אל הגן, יש לנו 15 חתולים בבית, כך שעוד חתול אחד יהיה תוספת מבורכת. הוא מפונק וחברותי והאמת שהתאהבנו בו מייד".

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 04/11/2019
קרן שלהבת 31/10/2019
זאב גולדשמיט 12/09/2019
זאב גולדשמיט 28/08/2019
ברוידא וברט במחנה הצופים
זאב גולדשמיט 31/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
"המפציץ החום" הגיע
פועל נפצע במודיעין עילית
פועל נפצע במודיעין עילית
האם מתבצעת הטמנת פסולת באופן לא חוקי?
האם מתבצעת הטמנת פסולת באופן לא חוקי?
סוכל ניסיון גניבת חול
איחוד שורות (חלקי) בסיעות הדתיות
איחוד שורות (חלקי) בסיעות הדתיות
סוף הקיץ
"חכמים באנרגיה"
כנס הבראול סטארס הגדול בישראל מגיע לירושלים
כנס הבראול סטארס הגדול בישראל מגיע לירושלים