רעננה

להציל את סימבה

חתול רחוב שנפצע ורגלו נקטעה, אומץ על ידי תושבת רעננה, שהצילה את חייו

קרן שלהבת 18/07/2019
אן מור , הצילה את החתול
צילום: פרטי

פל מור, תושבת רעננה, הצילה חתול רחוב שנתלה על גדר ונפצע. החתול הועבר לטיפול ווטרינרי של העירייה וחודש לאחר מכן היא העניקה לו בית חם.

מי מאיתנו לא נתקל בחתול רחוב ללא זנב, פצוע או רעב? חלקנו בוחר להמשיך לפסוע באדישות, אולם יש אנשים שבוחרים לסייע להם ולעיתים אף להציל את חייהם. פל מור, תושבת רעננה, מאכילת חתולי רחוב, נתקלה בסימבה (שם שהעניקה לו בעקבות יכולת ההישרדות שלו) מילל בצרחות, כשהוא תלוי על גדר שסמוכה לביתה ברחוב הרצל. רגלו של החתול נתקעה באחד משלבי הגדר מבלי יכולת להשתחרר.

פל: "לפני כחודש שמעתי יללות נוראיות. יצאתי לרחוב וראיתי את החתול תלוי על הגדר, כשאחת מרגליו תקועה באחד השלבים. החתול ממש צרח, התקרבתי אליו, שחררתי אותו והחזקתי אותי בידיי. התקשרתי לעמותה של 'חתולי רעננה' והם הפנו אותי למחלקה הווטרינרית של העיר. דיווחתי להם על המקרה והם הגיעו לקחת את החתול לטיפול. הוא היה אצלם חודש והם נאלצו לקטוע את רגלו היות ולא יכלו להצילה בשל הפגיעה. הם טיפלו בו ממש יפה ואני ביקשתי מהם שיעדכנו אותי לגבי מצבו. כאוהבת חתולים, בקשתי מהם שאם לא ימצאו לו בית חם, שיפנו אליי ואני אאמץ אותו. אני ובתי נוהגות להאכיל חתולי רחוב כל יום בדרך אל הגן, יש לנו 15 חתולים בבית, כך שעוד חתול אחד יהיה תוספת מבורכת. הוא מפונק וחברותי והאמת שהתאהבנו בו מייד".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
שרונה מרקט_סדנאות קולינאריות לילדים
שפים קטנים ב"שרונה מרקט"
מקרן – לא רק למשרד
מקרן – לא רק למשרד
תלמידי יב במגמה הימית. השלימו קבלת רישיון סקיפר
על היאכטה עלה
"שוברים שיגרע"
76.9% מתלמידי חולון זכאים לתעודת בגרות
76.9% מתלמידי חולון זכאים לבגרות
השיטור העירוני באילת עבר למשכנו החדש
שלב השאלה הזהה
שלב השאלה הזהה
עמית יברבאום. הוכיח את עצמו
הכל (לא) נשאר במשפחה