רעננה

קרון לממכר מזון יוצב בפארק רעננה

באמצעות קרון "פוד-טראק" - סגנון חדשני שמביא את האוכל לכל מקום - ניתן יהיה בעוד כשבועיים לרכוש בשירות עצמי מוצרי מזון שמתבססים על תפריט המסעדה. הזכיין גדעון שמואל מתכוון להוסיף הפעלות לילדים וערבי שירה

זאב גולדשמיט 22/07/2019
קרון לממכר מזון יוצב בפארק רעננה
צילום: פרטי

זכיין בית הקפה בפארק, גדעון שמואל,  יפעיל בתוך כשבועיים ברחבה שליד האגם קרון "פוד-טראק" מיוחד שיכלול מוצרי מזון ושתיה גם למי שאינו מעוניין לשבת לארוחה מלאה. בנוסף, יהיו הפעלות לילדים וברחבת בית הקפה יוצב מתקן ג'ימבורי חופשי לכולם.

ה"פוד-טראק" הוא סגנון אירוח חדשני שמביא את האוכל לכל מקום. על פי התכנית של הזכיין, ברחבה שליד האגם יוצבו שולחנות, כיסאות ושמשיות. אורחי הפארק יוכלו לרכוש בשירות עצמי בקרון ה"פוד-טראק" שיוצב שם מגוון מוצרים שיתבססו על תפריט המסעדה שיכלול סלטים, כריכים, טוסטים, פשטידות, משקות חמים וקרים כולל בירות , וניתן יהיה לשבת ליד השולחנות. לאחרונה עלו תלונות שלאורחי הפארק אין בשבתות אפשרות לרכוש מוצרי מזון. כעת עם הגעת ה"פוד-טראק" , השירות יינתן שבעה ימים בשבוע, ויתן מענה לקהל החילוני בשבתות.

ה"פוד-טראק" אמור היה להגיע לארץ לפני מספר שבועות בייבוא מסין, אבל בעיות בירוקרטיות גרמו לכך שהזכיין דאג להביא "פוד-טראק" חלופי.

הזכיין גדעון שמואל טוען שמדובר במהומה על לא מאומה: "אני אתן שירות מצויין לכל תושבי רעננה בקונספט מיוחד עם אוכל מגוון, והרחבה תהיה וואוו. יהיה גם מתקן ג'ימבורי לילדים ובימי רביעי יהיו ערבי מוזיקה יוונית. המקום שוקק חיים, והוא יהיה עוד יותר 'אין' עם הגעת ה"פוד-טראק". מיותר היה להעביר ביקורת, כייוון שאני עומד בתנאי החוזה, שנחתם עם הנהגת העיקר הקודמת, ואני מחויב להעמיד קרון "פוד-טראק" שמונה חודשים מאז פתיחת בית הקפה. המקום יתן מענה לכל באי הפארק בכל ימות  השבוע".

מעיריית רעננה נמסר בתגובה:

"כבר בשבועות הקרובים צפוי הזכיין להפעיל את הפודטראק בבית הקפה בפארק. במהלך השבוע הבא יגיע הפודטראק למקום ותוך שבועיים ממועד הגעתו, יחל לפעול ולשרת את באי הפארק בסוף השבוע. ברחבת בית הקפה יתקיימו פעילויות שונות, ואף יוצב ג'ימבורי חינם לילדים. על פי החוזה עם העירייה, מחויב הזכיין להציב פודטראק תוך 8 חודשים מיום פתיחת בית הקפה. שמונת החודשים מסתיימים בחודש אוקטובר, אך כאמור, הזכיין יפעיל את הפודטראק הרבה לפני, כבר במהלך חודש אוגוסט."

 כזכור, בשנת 2018 בית הקפה בפארק לא היה פעיל, לאחר שהנהלת העיר הקודמת התעכבה עם הוצאת מכרז חדש, ובכך גם נגרם לעירייה הפסד כספי. בתחילת השנה החל לפעול במקום בית הקפה מרשת "מנדרין", שמושך אליו קהל רב .

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
יורחבו הקריטריונים לדיור בהישג יד בתא
יורחבו הקריטריונים לדיור בהישג יד בת"א
מכוונת גבוה
פועל נפצע ממלגזה - מצבו בינוני
פועל נפצע ממלגזה - מצבו בינוני
אשה נהרגה בתאונה סמוך לשבי שומרון
שלום קוטלר תומך ברמי גינברג
עוגת מלכים ספרדית
שודדי עתיקות נתפסו מנפצים עתיקות
שודדי עתיקות נתפסו מנפצים עתיקות
בראוניז עם גבינת ריקוטה
המתכון שיהפוך לכם את הוולנטיין למתוק יותר