רעננה

פרויקט "עיר בונה בטוח"

עיריית רעננה היא העיר הראשונה בישראל שמפעילה את הפרויקט, שנעשה בשיתוף הביטוח הלאומי, מטמיע פתרון יישומי לניהול ואבטחת הבטיחות בבנייה ויסייע לצמצם תאונות עבודה

כתב לוקאל 22/07/2019
פרויקט
צילום אילוסטרציה iclip art

עיריית רעננה היא העיר הראשונה בישראל שמצטרפת לפרויקט "עיר בונה בטוח", שמטרתו לשפר את הבטיחות והשמירה על הנהלים באתרי הבנייה, וכפועל יוצא מכך להקטין את תאונות העבודה והפציעות באתרים אלו. בשנים האחרונות אנו עדים לגל של עשרות אלפי פצועים ועשרות הרוגים באתרי הבנייה בכל רחבי הארץ עקב תאונות עבודה, שחלקן המכריע נובע מליקויים וכשלים בתחום הבטיחות.

עיריית רעננה היא העיר הראשונה בארץ שמצטרפת לפרויקט, על מנת לפעול למען בטיחותם של העובדים בענף זה ולהגדיל את המודעות והשמירה על התקנות והנהלים הקיימים בתחום, אשר במקרים רבים אינם מבוצעים בשטח.

הפרויקט, שנעשה בשיתוף הביטוח הלאומי וחברת ""Just Manage, מתקיים ללא עלות הן לעירייה והן לקבלנים שמצטרפים אליו. במסגרת הפרויקט הקבלנים ייהנו מליווי צמוד והנחייה שתינתן להם בנושא קידום הבטיחות באתרי הבנייה, וכן הדרכה ותיקון ליקויים באמצעות פתרון יישומי לניהול ואבטחת האיכות.  פרויקטים דומים שנעשו עד כה הראו שיפור משמעותי במדדי בטיחות כגון: אישורי עבודה, הדרכות עובדים, קיום תסקירים, הקפדה על ציוד מגן ועוד.

חיים ברוידא, ראש העיר רעננה: "אי אפשר להתעלם מההחמרה שחלה בתחום תאונות העבודה בישראל בשנים האחרונות, והעדר טיפול ברמה הלאומית. כראש עיר אני לוקח אחריות ורעננה תהיה העיר הראשונה בארץ שתיישם את התוכנית, ומכאן תצא הבשורה לערים נוספות להרים את הכפפה ולהצטרף למאבק להגדלת הבטיחות באתרי הבנייה. אנו נמשיך לפעול במטרה לקדם שמירה על נהלי עבודה תקינים באתרי הבנייה, למען שלומם וביטחונם הן של העובדים בשטח והן של תושבי העיר ככלל".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
גלגל הזהב בהרצליה
"גלגל הזהב" בהרצליה
הפועל רעננה עצרה את מכבי חיפה
המכינה הקדם צבאית אופק בשיתוף פעולה עם קקל
שיתוף פעולה בין קק"ל לבין המכינות הקדם צבאיות אופק
סיירת הורים עזרה לבני הנוער
לילה במוזאון
מימין: איתי פנקס ארד - חבר מועצת העיר תל אביב, דני לביא, רון חולדאי, אבי גרובר ואוהד חיזקי - מנכל האגודה למען הלהטב.
מתכוננים למצעד הגאווה ברמת השרון
 השרה גילה גמליאל קיימה השבוע ביקור בבית איזי שפירא ברעננה
השרה גילה גמליאל קיימה השבוע ביקור בבית איזי שפירא ברעננה
חזית מוזאון הנגב לאמנות וחזית מוזאון לתרבות האסלאם
"סלפי במוזאון"