רעננה

תרומה למחלקת הילדים בלוינשטיין

ילדי הגנים ברעננה (גילאי 6-3) גייסו כספים במכירת תוצרים מעשי ידיהם בפארק רעננה לטובת תרומה למחלקת הילדים בלוינשטיין

כתב לוקאל 28/07/2019
מימין לשמאל): אתי לייכט, מנהלת המרכז החינוכי-שיקומי בלוינשטיין; ד
צילום באדיבות דוברות בית החולים לוינשטיין

מפגש הוקרה חגיגי התקיים השבוע בבית החולים לוינשטיין כחלק מפרויקט תרומה לקהילה שמובילה מחלקת גני הילדים בעיריית רעננה. המפגש התקיים במעמד ראש העיר רעננה, חיים ברוידא; מנהל ביה"ח לוינשטיין, ד"ר חגי אמיר; מנהלת מחלקת גני ילדים בעיריית רעננה, הגר הוט טלר; ליאת אייל, מפקחת משרד החינוך; מנהלת המחלקה לשיקום ילדים ונוער בלוינשטיין, ד"ר שרון שקלאי; שולה מליק, מנכ"לית עמותת ידידי בית החולים לוינשטיין; אתי לייכט, מנהלת המרכז החינוכי בלוינשטיין ונציגות הגננות של הגנים שלקחו חלק בפרויקט.

במפגש הועברה תרומה על סך 3700 ₪ שתשמש לרכישת מחשב לשימוש הילדים המאושפזים בלוינשטיין. הכספים נאספו ב"יריד האביב של גני הילדים" שהתקיים בסוף חודש מאי בפארק רעננה וכלל מכירת תוצרים של עבודות הילדים בגנים. הגנים שנרתמו להשתתף ביריד, הכינו עם הילדים תוצר מעשה ידיהם כמו סימניה, מחזיק מפתחות, תחתית לספל ועוד. תוצרים אלה נמכרו ביריד בעלות של 5 ₪ לפריט כאשר ילדי הגן הגיעו ליריד מלווים בהוריהם.
ביריד האביב השתתפו הגנים הבאים: אלומות, מפוחית, הדס, יקינטון ,אלונים ,דקלים, אגוז, לוטן, השושנים, ניצן ,יסמין, נבל, צ'לו.

ראש העיר בירך במפגש על היוזמה ועל הערכים שהיא מבססת בקרב הדור הצעיר של תושבי רעננה וקרא להמשיך בפעילויות דומות גם בעתיד.

ד"ר חגי אמיר, מנהל ביה"ח לוינשטיין, דיבר על חשיבות ומשמעות התרומה והנתינה לזולת והודה לילדי הגנים ולעירייה על הפעילות המבורכת של הקהילה למען בית החולים.

הגר הוט טלר, מובילת היוזמה ומנהלת מחלקת גני ילדים, הסבירה כי זו פעם ראשונה שמתקיים יריד מסוג זה. לדבריה, "היוזמה היתה תולדה של חשיבה משותפת של המחלקה יחד עם המפקחות וועד גננות היול"א, כשהמחשבה היתה שהגיל הרך הוא הבסיס לערכים המשמעותיים האלה. היה חשוב לנו שגם ילדי הגנים יביעו את יכולותיהם ואת אמירתם בעשייה למען הקהילה". טלר ציינה עוד כי הילדים המאושפזים בלוינשטיין נחשבים כרגע ילדי העיר רעננה גם אם הם אינם תושבי רעננה במקור וחשוב לעטוף אותם בזמנים כאלו בהרבה אהבה ונתינה.

ד"ר שרון שקלאי, מנהלת המחלקה לשיקום ילדים ונוער בלוינשטיין, ציינה: "תושבי רעננה שותפים מלאים ונהדרים לפרויקט העשייה שלנו בלוינשטיין. הילדים המאושפזים משוועים לקשר הזה במהלך האשפוז שלהם וכל תרומה והתנדבות עוזרים לנו לתת להם קצת יותר. נשמח בשילוב ביקורים הדדיים וחגיגות משותפות עם ילדי העיר בהמשך".

מעריית רעננה נמסר כי מדובר בסנונית ראשונה של הפרויקט בתקווה שבשנה הבאה הוא יתרחב ויכלול גנים נוספים ומעגלים נוספים של נתינה.

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 04/11/2019
קרן שלהבת 31/10/2019
זאב גולדשמיט 12/09/2019
זאב גולדשמיט 28/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
רק מיל"ה טובה
סוכל ניסיון גניבת חול
פצועה קל עד בינוני בתאונה בהוד השרון
אותרו הנעדרים בכנרת
חשד: גנב ארנקים וטלפונים מקשישים
נטע אלחימסטר חגגה אמש 25
נטע אלחימסטר חגגה יום הולדת 25
פצוע קשה בתאונה בהרצליה
12 מי יודע?