רעננה

טס לאליפות אירופה

תנו הרבה כבוד לניר ארדיטי, חבר קלוב התעופה לישראל סניף רעננה, שיתחרה באליפות אירופה לנוער בטיסני דאון

זאב גולדשמיט 31/07/2019
ניר ארדיטי עם יובל בישט ואביעד לוי
צילום באדיבות המועדון

ניר ארדיטי, חבר קלוב התעופה לישראל סניף רעננה, ייצא השבוע למקדוניה לייצג את המועדון, רעננה ומדינת ישראל באליפות אירופה לנוער בטיסני דאון חופשי ד-2. ארדיטי יצא עם נבחרת ישראל לנוער כשלושה ימים לפני התחרות הרשמית, כדי להתאמן בשטח התחרות ובזרמי האוויר השונים מאד מהאקלים הארץ ישראלי.                                                                                

"זהו חלום של כל נער המתמיד בפעילות להגיע להיות חבר נבחרת, יש לנו מסורת ארוכת שנים להוציא חברי נבחרות ובעיקר בנוער, חברי המועדון שיצאו כבר לאליפויות גם הגיעו למדליות וזכיות במקום הראשון " סיפר מנהל קלוב התעופה לישראל סניף רעננה אביעד לוי.    את ניר ארדיטי ליוו במהלך השנים מדריכי נוער שהשתתפו גם כן באליפויות עולם ואירופה, וזכו להישגים. תומר ברקאי ויובל בישט היוו דוגמה אישית לניר ולשאר חניכי הנוער במועדון ומלווים  מקצועית ומנטלית  את חניכי הנוער עד להגיעם לרמה הגבוהה ולייצג את מדינת ישראל באליפויות העולם ואירופה.                                           

תהליך הקבלה לנבחרת אינו פשוט. על מנת להגיע לנבחרת ישראל הטיסנאים עוברים מסלול תחרויות מבחן במהלך שנה, חמש תחרויות ארציות הפרוסות במהלך כל השנה , מתוכן בוחרים לכל ספורטאי את ארבעת התוצאות הטובות בעוד את התוצאה הפחות טובה משמיטים. התחרות קשה בקרב שלל המתחרים בארץ ולבסוף נבחרים השלושה הטובים ביותר שהגיעו להישגים הגבוהים ביותר.                                  

אביעד לוי: "בימים אלו נמצא קלוב התעופה לישראל סניף רעננה בעיצומה של פעילות הקיץ, הילדים מתקדמים בבנייה ובונים טיסנים שלאחר מכן ישתתפו איתם בתחרויות ארציות בליגת הטיסנאות, כרגע קלוב התעופה לישראל סניף רעננה מדורג במקום הראשון ולאחר שגם זכה באליפות הליגה בשנת 2018".

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 06/10/2019
זאב גולדשמיט 24/09/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 12/09/2019
זאב גולדשמיט 04/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הפסד ודחייה
 אליפות כדורסל בתי ספר יסודיים בכפר סבא
אליפות כדורסל בתי ספר יסודיים בכפר סבא
מוחים בישיבת המועצה
הפגנת הורים בישיבת המועצה
צנתור לב מיוחד במינו
צנתור לב מיוחד במינו
רצים למעוצה
רצים למועצה
יום הבחירות במוזיאון נחום גוטמן לאמנות
הארנה החדשה של ראשון לציון
הורים לילדים בגן קנרית ברחוב מנדלבלט חוששים לבטיחות ילדיהם