רעננה

סיימה עם הזרים

קבוצת הכדורסל עירוני "יובלים" רעננה החתימה השבוע את הזר השני שלה, טיילר ווידמן, שמצטרף לסטיבן גרין שכבר הוחתם. המאמן אבנר יאור מרוצה מהסגל שנבנה

זאב גולדשמיט 31/07/2019
אבנר יאור. סגל צעיר ותוסס
צילום: פרטי

עירוני "יובלים" רעננה השלימה את מצבת הזרים שלה, אחרי שהחתימה השבוע את טיילר ווידמן, פורוורד-סנטר (2.03 מ') בן 23, בוגר מכללת באטלר ששיחק בעונה החולפת בצדביטה זאגרב מצמרת הליגה הקרואטית.

ווידמן, שמצטרף לסטיבן גרין שסגר בקבוצה בשבוע שעבר, נמצא בימים אלה בפרו עם נבחרת ארה"ב למשחקי הפאן אמריקן, כמו גם אוריאל טרוצקי מרעננה שמשחק בנבחרת אורוגוואי.

 בעונה הקרובה ישחקו במדי עירוני רעננה המחודשת שישה שחקני נבחרות. בנוסף לווידמן ולטרוצקי מדובר בשחקני נבחרת העתודה של ישראל, יאיר קרביץ ותומר פורת ובשחקני נבחרת הנוער, יהל מלמד ואיתי גבע.

כזכור, שני הזרים של רעננה מהעונה שעברה מצאו בית חדש: ג'ארמר גאלי שהעמיד ממוצעים של 23.4 למשחק חתם בגלבוע גליל מליגת העל, וישתף שם פעולה עם רענני אחר, גיל בני, שאף הוא עלה כיתה. ויין לנגסטון אמנם נשאר בליגה הלאומית וחתם בהפועל גליל עליון . לנגסטון, (26, 2.01) מגיע לגליל אחרי שתי עונות מצוינות במכבי רעננה, שם היה שותף בכיר בהצלחות של הקבוצה, עם שתי הגעות רצופות למעמד הפלייאוף העליון.

המאמן אבנר יאור: "הסגל שלנו צעיר, תוסס ורעב להצלחה. הסגל שנבנה תואם את כרטיס הביקור של מכבי רעננה מבחינת הרצון שלנו לעבוד עם חבר'ה צעירים שרוצים להתקדם ותואם גם את היכולת התקציבית של המועדון. גם שני הזרים החדשים שהבאנו הם צעירים שרוצים להתפתח ולהתקדם. נבנתה פה קבוצה חדשה לגמרי, ונעבוד על חיבור השחקנים לתלכיד טוב".

רעננה צפויה להתחזק בעוד שחקן או שניים. בקבוצה מקווים מימון לקיום מחנה אימונים כהכנה לעונה. האמונים צפויים להתחיל בתחילת ספטמבר.

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 06/10/2019
זאב גולדשמיט 24/09/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 12/09/2019
זאב גולדשמיט 04/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
משלחת מנהיגים לטינים ביקרה ברופין
שיפוץ באחריות
שיפוץ באחריות
רפורמה במתווה ההעסקה של הסייעות בגני הילדים
רפורמה במתווה ההעסקה של הסייעות בגני הילדים
כך תשפרו את איכות החיים של סבא וסבתא
כך תשפרו את איכות החיים של סבא וסבתא
תרגום סימולטני
דברים שחייבים לדעת על תרגום סימולטני
תמי גרוסמן , ממגישות העתירה
תושבי הרצליה נגד בינוי אינטנסיבי בתקופת הבחירות
קהילה פעילה
נפטר הגבר שנפצע בתאונת עבודה בכפס
נפטר הגבר שנפצע בתאונת עבודה בכפ"ס